Inika

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Naurel.hu-n 5990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2017. május 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Naurel.hu, 5990 Ft

Az Inika új formulája aloe verával, jojoba- és rózsaolajjal, valamint muskátli kivonattal készült. Micellás formulájának köszönhetően hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket, miközben gyengéden ápolja a bőrt.

Nem tartalmaz szárító komponenseket. Minden bőrtípus számára, így érzékeny bőrűeknek is kiváló.

Ár: 5990 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 7 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

kovikata

2017. október 13.

Jól tisztít, isteni az illata és ragyogóan frissíti a bőröm, nem szárít. Elégedett vagyok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Nono1322

2017. augusztus 2.

Szeretem a micellás vizeket, szerintem remek arcápolók. Az elmúlt időben többet is kipróbáltam, de az Inikáé tetszett legjobban! A rózsát amúgy is imádom, a bőröm fantasztikusan puha lesz tőle. Tényleg érzem, ahogy újjászületik minden egyes arctisztítás alkalmával. Az Inika termékek zseniálisak, próbáljátok ki őket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

rosetta5

2017. május 10.

Szuper lemosó, könnyű, jó érzés áttörölgetni az arcomat vele. A rózsa illat amúgy is a kedvencem, nem tolakodó, természetes. A szempillákról kiválóan lemossa a festéket dörzsölés nélkül! Hihetetlen hatékony, azóta nem küzdök a szem alatti festékmaradványokkal, mióta ezt használom! Imádom az Inika készítményeit!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid