Inika

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Naurel.hu-n 5590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. június 1.

Kiszerelés:   3,2 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Naurel.hu, 5590 Ft

Az Inika organikus ajakápolója naprafogó-, ricinus- és kókuszolajjal ápolja az ajkakat, melyhez a kakaóvaj, valamint a kandelilla- és karnaubaviasz kényeztetése párosul.  A mentaolaj élettel telivé varázsolja a szájat. Három csodás árnyalata remekül illik a nappali és esti sminkhez egyaránt.

Nem tartalmaz mesterséges összetevőket. Az NSF minősítésével rendelkezik.

Ár: 5590 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 6 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

timimimi

2019. március 19.

Candy színben használtam el, csak amiatt nem vettem újat, mert baromi drága, de egyébként gazdaságos, ha jól emlékszem fél évig elég volt. És nagyon szép visszafogott színt ad a szájnak, igazából csak kiemeli a száj természetes szépségét. Lehet hogy majd újra veszem.A mentol engem egyáltalán nem zavart, sőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Pocok1972

2017. október 10.

Vegyesek az érzéseim. Egyrészt jól hidratál, ápol, a színe is OK, de a mentolt nem tettem volna bele. Meg lehet szokni persze, de ha ehhez még az árát is nézem, akkor azt gondolom, hogy nem fogom újra venni. Az ára és a mentol miatt -1.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 10.

rosetta5

2017. április 21.

Az eddigi legjobb ajakápolóm! Először is fantasztikus, mennyire tápláló. Úgy érzem, mintha valóban élettel telnének meg az ajkaim, csodálatosan bársonyossá teszi a finom bőrt. Visszafogott az árnyalata, így szépen kiemeli a száj természetességét. Én pont ezt szeretem, nem a vad tónusokat. Nappali és esti sminkhez is tökéletes számomra. Szép tartós, ami külön nagy előnye.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

denisawry

2016. június 29.

Szenzációs! Az új kedvenc! Nagyon jól hidratál. Én már mindegyik árnyalatát próbáltam és egyikben sem csalódtam. A mentol miatt úgy érzem sokszor, mintha feltöltötték volna az ajkaimat. Bejött, nem is váltanék másra!

Sajnos az ára húzós, de nekem megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 29.

Sajnos az ára húzós, de nekem megéri.

szivarvany80

2015. szeptember 24.

Nem vagyok híve a nagyon harsány rúzsoknak, ugyanakkor a sima szájfényeket túl fakónak érzem. Az Inika pont eltalálta, mire vágyom. Visszafogott a színe, nagyon tartós és olyan érzés, mintha feltöltené az ajkaimat. Odáig vagyok érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.