Inika

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 8 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 26.

Vedd meg online: Organicharmony.hu, 8 490 Ft

Az Inika ásványi arcpirosítója kifejezetten ideális azok számára, akik kedvelik a visszafogott eleganciát. Csodás árnyalatai és természetes összetevői makulátlanná varázsolják a sminket és kímélik a bőrt.

A por állagú pirosító egy speciális tégelyben kapott helyett, melynek fel-le mozgatásával a púderszemcsék a benne található szivacsra kerülnek és könnyen felvihetőek az arcra.

Nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat.

Ár: 5890 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 8 490 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

izabella73

2017. november 9.

Kis kiszerelés van meg de ez is jó sokáig elég lesz, mert kevés kell belőle. Egyetlen dolog ami nem tetszik benne hogy enyhén csillámos, viszont szép a szine, rajtam közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 9.

Lilla777

2017. június 22.

Több árnyalatban is rendeltem már. Egyszerűen megunhatatlan. Nem kell sokat babrálni vele, isteni a kialakítása, hogy közvetlenül felvihető az arcra. Elsőre úgy tűnik, hogy olyan kevés van benne, de már majdnem két éve használom és még mindig nem fogyott ki. Tartós, természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

aivil

2017. február 8.

Már egy éve használom és egyszerűen nem tudom megunni. Annyira könnyen és szépen lehet vele sminkelni, nagyon természetes hatású. A Pink Pinch után rendeltem egyet Rosy Glow árnyalatban is. Míg az előbbi pici babarózsaszínesebb, romantikusabb, addig az utóbbi bronzosabb színvilágú. Nagyon tetszik mindkettő. Nem is tudom már elképzelni a sminkkészletemet ezek nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

hessviky666

2016. október 7.

Hát ez a pirosító nagyon édes! A kiszerelés, a kis puffnis applikátor és a színe!!! Nagyon tetszik, éppen a megfelelő mennyiséget lehet vele felvinni. Abszolút tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Nono1322

2016. augusztus 31.

A legtutibb csajos darab

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

A legtutibb csajos darab

denisawry

2016. augusztus 24.

Romantikus és természetes, könnyű használni, kis helyen elfér és praktikus. Kell ennél több? Először megijesztett az ára, de végülis beláttam, hogy sokkal jobban megéri, mint a többi pirosító. Sokáig elég, semmi káros nincs benne és imádom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 24.

bingus86

2016. július 16.

Hibátlan!Gyönyörű,természetes eredmény,ami tartós,de nem úgy nézek ki,mint egy kipingált bohóc.Könnyű használni a praktikus kialakítás miatt:sem tükör,sem külön ecset nem kell hozzá.Minőségi,mégis környezetbarát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Zellerlevel

2016. május 12.

Nekem már nem is kell más pirosító! Annyira jó! A kis tégelyét egyszerűen imádom! Könnyű vele sminkelni, nem hivalkodó, ugyanakkor élettel teli lesz tőle az arc. Télen a Rosy glow árnyalatot használtam, ami egy picit barnásabb, de tavasszal rendeltem a Pink Pinchből is, ami igazi csajos rózsaszín :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

rosetta5

2016. február 17.

Gyengéd és nem hivalkodó pirosítót találni…. talán mondanom se kell, tűt a szénakazalban… ja és ne feledjük, az sem árt, ha nem pereg le az arcról két óra múlva! Imádom az INIKA organikus sminkjeit, tettem egy próbát a pirosítójával is. A nappali sminkhez elengedhetetlen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

nanija

2015. június 19.

Fantasztikus pirosító! Könnyű felvinni, nagyon természetes hatású, feldobja a sminket. Nagyon tetszik a doboza, és szereti a bőröm is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 19.

Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499