Initio Parfums

Ár:   67 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2021. április 12.

Ár:   67 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: virágos-keleties

Fejjegyek: bergamott, hedoine, rózsaszín bors

Szívjegyek: jázmin, rózsa

Alapjegyek: vanília

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

nevaneva

2021. október 30.

Frissítés:
Ma újra őt tettem fel és meglepődtem nagyon, mert 6-7 óra múltán észrevétlenül tökéletes Baccarat-hasonmássá vált rajtam, ilyet még nem pipáltam. Úgyhogy most már megértem a lenti hozzászólásokat, kicsit el is szégyelltem magam. Rájöttem, hogy szerintem korábban újrafújtam, ahogy szinte minden illatot szoktam, valamikor a nap közepén. Úgyhogy eddig valójában nem tapasztaltam meg a leszáradásában ezt a fordulatot.
Csak sajnos én már olyan nagyon nem vagyok Baccarat-fan, bár nagyon egyedi és különleges illat, de inkább egy színes, vállamon ülő papagájnak érzem, mint beburkoló önazonos felhőnek, úgyhogy nem vonzanak a klónjai sem. Nekem pont hogy az atomic rose első fele tetszik, az atom-rózsatámadás, ha olyan lenne végig, tovább ábrándoznék róla, de így legalább nem kell.

2021.január 24.
Vásárlás mellé kaptam kis fújós mintát, kb 2x viseltem.
Nagyon szép a papírkapszli mély padlizsán színe, amiben a fújós rejtőzik, illik szerintem ehhez az illathoz. Nekem a parfüm komplex műalkotás- jellegéhez mindig hozzátartozik a csomagolás is, azért említem, meg mert tényleg ilyen mély lilaszín nekem ez az illat.
Lineáris mély, nehéz rózsa, én mást nem igazán érzek, de nem vagyok még túl kifinomult orr.
Most teljesen megdöbbentem a véleményekben a Baccarat-hasonlat miatt, azt nagyon nem érzem benne, a Delinának pedig a nehéz, súlyos jellege jut csak róla eszembe.
Tetszik, hogy hosszan körbevesz az illat, most télen ez jó, de nem tudom, tavasszal is az lesz-e majd.
Erős érzelmeket nem váltott ki belőlem.
Viszont a hedoine nevű alkotóelem felkeltette a kiváncsiságomat, és megtudtam, hogy ez a metil-dihidrojazmonát, és biztos kitalálható, hogy jázminillatra hajaz. Hát azt én itt nem érzem, dehát oké, szóval ez az. Ma is tanultunk valamit 😉
Gondolkodom, hány csillag. A tartóssággal elégedett voltam, úgyhogy az amúgy közepes élményre rádobtam még egyet, így lett négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 30.

Frissítés:

2021.január 24.
Vásárlás mellé kaptam kis fújós mintát, kb 2x viseltem.
Erős érzelmeket nem váltott ki belőlem.

daliah

2021. szeptember 19.

A névadás találó, egy keményvonalas rózsával van dolgunk. Nem egy visszafogott kis csokrocska, hanem egy rózsaolajgyár illatozhat így.
Az illata 5* nekem, de ár-érték arányban csak 4*, mert ezt sok Montale illat is tudja. Semmi egyedi nincs benne, a Közel-Keleten pedig fillérekért árulják az ilyesmit a mecsetek közelében (elnyomandó a lábszagot).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

silence

2021. június 5.

Nem szeretném megbántani a rajongóit, de őszinte leszek: nekem ő nagyon NEM!
Kíváncsian próbáltam ezt az illatot, mert sokan a Delina és a Baccarat szerelemgyerekének kiáltották ki, és nekem mindkettő nagy kedvencem.
Kezdem azzal, hogy én Baccarat hasonlóságot még csak nyomokban sem találtam. (Lehet, hogy csak az én bőrömön nem jön elő, de tény, hogy az égvilágon SEMMI!)
A 3 Delina változat közül az Exclusive-hoz áll talán közel, de gyümölcsös jegyek nélkül, amit én nagyon hiányolok.
Fülledt, édes, meleg, de erőszakos rózsa. Hiányzik belőle a fiatalosság, az energikusság, a dinamizmus, a pezsgés……
A Delinának a licsi, a körte és a rebarbara megadja ezt a ropogósságot, míg itt csak egy nehéz, olajos, szirupos, erőszakos rózsaillatot kapok.
Továbbá sajnos rajtam a kifújás utáni kb. fél - 1 órában előjön egy zavaró, kellemetlen, savanyúan keserédes mellékzönge, ami nehéz, fullasztó, és úgy érzem elnyom (pedig igencsak bírom az erős illatokat!) és csak jóval később - több óra elteltével - enyhül.
Nekem összességében egy mélabús, fojtogató hangulatot ad ez az agresszivitás, ami áradt belőle.
Még jó, hogy csak mintát vásároltam belőle.
Mindenestre nevére kiválóan rászolgált: ATOMerős rózsa, nagy szillázzsal, hosszú (kb. 8 - 9 órás) élettartammal.
Örülök, hogy megismerhettem, de rózsa fronton maradok imádott Delinámnál!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 5.

Nem szeretném megbántani a rajongóit, de őszinte leszek: nekem ő nagyon NEM!
Még jó, hogy csak mintát vásároltam belőle.
Örülök, hogy megismerhettem, de rózsa fronton maradok imádott Delinámnál!

anita763

2021. március 12.

Eszméletlenül finom illat, jobb, mint a Delina, szerintem csak enyhe a hasonlóság a kettő között. Modern, ropogós, elegáns rózsaillat. Szuper hosszan tartó gyönyörű parfüm. Imádat! ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 12.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2020. november 25.

Isteni szikrázó, kirobbanó érzéseket kiváltó sexi és tartós illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 25.

Isteni szikrázó, kirobbanó érzéseket kiváltó sexi és tartós illat

hallo8x

2020. szeptember 15.

Én egyszerűen nem értem ez a parfüm miért kapott ilyen jó értékeléseket. Szerencsére csak kis mintával próbálkoztam pár hónappal korábban de nagyon nem kapott el. Most is csak azért jutott eszembe, mert előkerült az egyik táskám amiben bedobtam valamikor amikor kísérletezünk egymással és az illata "beleragadt". Hát tényleg van egy Delina vibe benne csak sokkal nyersebb agresszívabb.Tényleg tartós, de kell ilyen tartósság ami mindenre "átragad" amihez csak hozzér? Van benne valami mű ami miatt én nem tudom viselni, viszont nem akarom nagyon lepontozni hiszen lehet, hogy csak az én bőrömmel nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Burberryfan

2020. szeptember 6.

Jelenleg az összes eddigi parfümömet sikerült überelnie! Szenzációs illat! Finom,lágy,rózsás illat. Sokan írják,hogy hasonlít a Delinára,én abból csak az exclusife verziót szagoltam az számomra rettenet úgyhogy szerintem egyeltalán nem hasonlít rá! Tartóssága is öt csillag,2 fújás és még másnap is érzem! A korábbi parfümjeim közül eddig ezt dícsérték meg rajtam a legtöbben! Igazi csíkhúzós illat,csak úgy csodálják az illatát!❤

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Tarzicia

2020. február 10.

Elment a kedvem a véleményirástól, se motivációm, se ihletem, se időm, de ezt most minden fogalmazás nélkül gyorsan megírom.
Kezdek aggódni, hogy én vagyok az, aki a forgalommal szembe megy az autópályán.
Én egyáltalán nem érzem azt, amit itt előttem mindenki ír, és gyorsan megnéztem, a F.-án is nagyon magas pontszámot, 4,78-at kapott. Nekem pedig az alábbiak végtelenül lelombozó elegye: málnás Panadol, Midnight Rose, Mad Madame, Delina. Vaníliát csak az elején és nagyon keveset érzek, annyit biztos nem, mint a Delina Exclusif-ban, a Baccarat Rouge meg még ha kínvallatnának se jutna eszembe róla. Az első öt perc tetszik, de aztán elkezd külön életet élni, és mindent elnyom az a fajta kemény és éles rózsaillat, amit a Mad Madame-ban és a Chloè-ban is utálok.
A Neroli honlapján bombaillatnak van kikiáltva, vártam a Hedoine HC névre hallgató titkos fűszer hatását, a beharangozott érzelemdús energiahullámot, fenomenális hatást, bizsergető adrenalinlöketet, de csak felbosszantott. Jó, minek dőlök be ilyen badarságoknak. Értékeltem én már 5 csillaggal olyan parfümöt, amit sose fújnék magamra, mert nem én vagyok, de elismertem a szépségét vagy az ötletet benne. Itt nem ez a helyzet. Nem csak hogy nem tetszik, de semmi újszerű nincs benne, és még a minőséget sem érzem rajta. Szintetikus, harsány és rém egysíkú, semmivel sem jobb, mint egy középkategóriás parfümériás illat. Az Initio-tól ez az egy érdekelt, de ezzel részemről (hálistennek) ki is van pipálva az illatház.
Csak az első öt percért és a tartósságáért adom meg a két csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 10.

Kezdek aggódni, hogy én vagyok az, aki a forgalommal szembe megy az autópályán.
Csak az első öt percért és a tartósságáért adom meg a két csillagot.

rupililla

2020. január 12.

Igaza van Emli70-nek: teljesen olyan, mintha a Baccarat Rouge és a Delina Exclusiv keveréke lenne!
Talán nem annyira csíkhúzós, de maradandó illat ez is...
Nem rossz, de sajnos nincs benne semmi egyediség...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 12.

Talán nem annyira csíkhúzós, de maradandó illat ez is...
Nem rossz, de sajnos nincs benne semmi egyediség...

Chirmook

2019. december 14.

Úr Isten, ez egy gyönyörű rózsa, megkockáztatom, hogy a legszebb, amit eddig éreztem! Van Delinám és Delina Exclusifom is, sőt Baccarat Rouge- om. Szerintem a Baccarat Rouge- hoz minimálisan sem hasonlít, nem tudom, hogy jött a képbe egyáltalán, a két Delinához igen, annyiban, hogy kb a kettő között áll édességben, rózsásságban. Nem annyira émelyítő, mint az Exclusiv(amit csak 5 fok alatt bírok hordani) és nem is annyira szúrós, harsány, friss, mint a sima Delina. Erős, realisztikus rózsa illat, nagyon jól eltalált mennyiségű vaníliával. Mély, gyönyörű. Eddig Malle Une Rose volt a következő kiszemeltem, a kettőt felfújva jól látszik, hogy az Atomic Rose lesz a befutó. Az Une Rose is szép, de az Atomichoz képes savanykás. Rózsa rajongóknak érdemes kipróbálni, simán mehet 4 évszakos parfümnek. Tartóssaága 10 óra, szillázsa közepes-erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool