Initio Parfums

Ár:   67 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2019. november 28.

Ár:   67 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: virágos-keleties

Fejjegyek: bergamott, hedoine, rózsaszín bors

Szívjegyek: jázmin, rózsa

Alapjegyek: vanília

hallo8x

2020. szeptember 15.

Én egyszerűen nem értem ez a parfüm miért kapott ilyen jó értékeléseket. Szerencsére csak kis mintával próbálkoztam pár hónappal korábban de nagyon nem kapott el. Most is csak azért jutott eszembe, mert előkerült az egyik táskám amiben bedobtam valamikor amikor kísérletezünk egymással és az illata "beleragadt". Hát tényleg van egy Delina vibe benne csak sokkal nyersebb agresszívabb.Tényleg tartós, de kell ilyen tartósság ami mindenre "átragad" amihez csak hozzér? Van benne valami mű ami miatt én nem tudom viselni, viszont nem akarom nagyon lepontozni hiszen lehet, hogy csak az én bőrömmel nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Burberryfan

2020. szeptember 6.

Jelenleg az összes eddigi parfümömet sikerült überelnie! Szenzációs illat! Finom,lágy,rózsás illat. Sokan írják,hogy hasonlít a Delinára,én abból csak az exclusife verziót szagoltam az számomra rettenet úgyhogy szerintem egyeltalán nem hasonlít rá! Tartóssága is öt csillag,2 fújás és még másnap is érzem! A korábbi parfümjeim közül eddig ezt dícsérték meg rajtam a legtöbben! Igazi csíkhúzós illat,csak úgy csodálják az illatát!❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Tarzicia

2020. február 10.

Elment a kedvem a véleményirástól, se motivációm, se ihletem, se időm, de ezt most minden fogalmazás nélkül gyorsan megírom.
Kezdek aggódni, hogy én vagyok az, aki a forgalommal szembe megy az autópályán.
Én egyáltalán nem érzem azt, amit itt előttem mindenki ír, és gyorsan megnéztem, a F.-án is nagyon magas pontszámot, 4,78-at kapott. Nekem pedig az alábbiak végtelenül lelombozó elegye: málnás Panadol, Midnight Rose, Mad Madame, Delina. Vaníliát csak az elején és nagyon keveset érzek, annyit biztos nem, mint a Delina Exclusif-ban, a Baccarat Rouge meg még ha kínvallatnának se jutna eszembe róla. Az első öt perc tetszik, de aztán elkezd külön életet élni, és mindent elnyom az a fajta kemény és éles rózsaillat, amit a Mad Madame-ban és a Chloè-ban is utálok.
A Neroli honlapján bombaillatnak van kikiáltva, vártam a Hedoine HC névre hallgató titkos fűszer hatását, a beharangozott érzelemdús energiahullámot, fenomenális hatást, bizsergető adrenalinlöketet, de csak felbosszantott. Jó, minek dőlök be ilyen badarságoknak. Értékeltem én már 5 csillaggal olyan parfümöt, amit sose fújnék magamra, mert nem én vagyok, de elismertem a szépségét vagy az ötletet benne. Itt nem ez a helyzet. Nem csak hogy nem tetszik, de semmi újszerű nincs benne, és még a minőséget sem érzem rajta. Szintetikus, harsány és rém egysíkú, semmivel sem jobb, mint egy középkategóriás parfümériás illat. Az Initio-tól ez az egy érdekelt, de ezzel részemről (hálistennek) ki is van pipálva az illatház.
Csak az első öt percért és a tartósságáért adom meg a két csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 10.

Kezdek aggódni, hogy én vagyok az, aki a forgalommal szembe megy az autópályán.
Csak az első öt percért és a tartósságáért adom meg a két csillagot.

rupililla

2020. január 12.

Igaza van Emli70-nek: teljesen olyan, mintha a Baccarat Rouge és a Delina Exclusiv keveréke lenne!
Talán nem annyira csíkhúzós, de maradandó illat ez is...
Nem rossz, de sajnos nincs benne semmi egyediség...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 12.

Talán nem annyira csíkhúzós, de maradandó illat ez is...
Nem rossz, de sajnos nincs benne semmi egyediség...

Chirmook

2019. december 14.

Úr Isten, ez egy gyönyörű rózsa, megkockáztatom, hogy a legszebb, amit eddig éreztem! Van Delinám és Delina Exclusifom is, sőt Baccarat Rouge- om. Szerintem a Baccarat Rouge- hoz minimálisan sem hasonlít, nem tudom, hogy jött a képbe egyáltalán, a két Delinához igen, annyiban, hogy kb a kettő között áll édességben, rózsásságban. Nem annyira émelyítő, mint az Exclusiv(amit csak 5 fok alatt bírok hordani) és nem is annyira szúrós, harsány, friss, mint a sima Delina. Erős, realisztikus rózsa illat, nagyon jól eltalált mennyiségű vaníliával. Mély, gyönyörű. Eddig Malle Une Rose volt a következő kiszemeltem, a kettőt felfújva jól látszik, hogy az Atomic Rose lesz a befutó. Az Une Rose is szép, de az Atomichoz képes savanykás. Rózsa rajongóknak érdemes kipróbálni, simán mehet 4 évszakos parfümnek. Tartóssaága 10 óra, szillázsa közepes-erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 14.

Emli70

2019. december 10.

Valóban bizonyos szempontból óriásit alkottak, egy illatban a két nagy ágyú, Delina és Baccarat. Alig vártam, hogy kis mintához jussak, és érezzem. Azt nem tudom, hogy csak simán összeöntötték a két parfit, vagy eszméletlen nagy szakértelemmel érték el, hogy időről időre hol az egyik, hol a másik jól ismert illat csapja meg az orromat, de rájöttem, hogy ezt így még sem akarom. Szóval érdekes.. De én külön szeretem őket, nem egyszerre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 10.