Initio Parfums

Ár:   67 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2021. április 12.

Ár:   67 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: virágos-keleties

Fejjegyek: bergamott, hedoine, rózsaszín bors

Szívjegyek: jázmin, rózsa

Alapjegyek: vanília

Ár: 9000 , Eladó: Smell
Állapot: 10 ml- 2 fújás, Helyszín: Biatorbágy , fizetés: Előre utalást követően postaköltség megfizetésével tudom küldeni
KERESEK!!Initio Parfums Atomic Rose EDP FÚJÓST
Ár: ? , Eladó: Kisangyalcsillag
Állapot: 20ml fújós, Helyszín: --, fizetés: Utalás+postán maradó

majalino

2024. április 22.

Rajtam sajnos nem volt tartos, igy tovabb is adtam.
10mlt hasznalhattam el az uvegbol.
Finom illat, de szamomra nem lett szerelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 22.

Rajtam sajnos nem volt tartos, igy tovabb is adtam.
10mlt hasznalhattam el az uvegbol.
Finom illat, de szamomra nem lett szerelem.

visiblydifferent

2024. január 28.

Rajtam nagyon jól működik, extra (tényleg nagyon extra) tartós és semmi szintetikus nem érződik benne. A rózsa és a vanília tökéletes keveréke, bár én az előbbit még leszáradás után is hangsúlyosabbnak érzem. Magabiztos, elegáns, friss illat, ami egész évben és minden korosztályon jól működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 28.

Marcsi66

2023. november 15.

Sorrendben mondom,,,a legszebb rózsám FM.Portrait of A Lady,Nishane Nanshe,MFK Lumiere Noire Femme,és végére marad a Delina.
Nekem a sima változat van,mostani eszemmel inkább OJ.Damask lenne,mert jobbnak érzem.
Bevallom gondolkodtam már h a Delinát lapátra teszem,ami visszatart ,lehet később megbánnám.
Ez a parfüm már nem érdekes számomra,hisz Delina Exclusif inkább,de nem annyira édes,,,,Baccarat nem tudom hogy jött szóba.
Tartós,de nem atom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. november 15.

Tartós,de nem atom.

cattitude

2023. március 12.

én imádom ezt a parfümöt <3 eddig a JHAG Lady Vengeance volt a kedvenc rózsás illatom, de az Atomic Rose megelőzte. szerintem nem hasonlít se a Delinára (ami nekem túl édes), se a Baccaratra (maximum jellegében, mert mindkettő nehézkes illat). tényleg atomic, erős illat, még a kenős mintából használva is nagyon projektál, nemhogy fújva. a fülledt rózsa és a fűszeres vanília szerintem nagyon szépen keveredik ebben a parfümben, rajtam nem édesedik be annyira, mint a Delina. a leszáradása rajtam maszkulin, egyébként én inkább nőkön tudom elképzelni, mint férfiakon. szerintem nagyon szexi illat, nem tudom, a hedoine-tól vagy csak simán amiatt, mert egy jól összerakott, többdimenziós, minőségi parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 12.

Nichele

2023. március 2.

Van, aki gyűlöli a rózsa/rózsás illatokat és van olyan is, aki imádja. Az utóbbiakhoz szólnék, mert az ellentábor nem is értem hogy miért próbál egyáltalán egy olyan illatot aminek a neve az, hogy ATOMIC ROSE. Ennél jobban le sem lehetne írni ezt a parfümöt. Fullba’ nyomja a rózsát. Nem is titkolja, úgyhogy kár meglepődni rajta!😄
Semmi köze nincs a Baccarat-hoz. A Delinához viszonyt nyilván van, mert az is egy rózsás illat. A klasszik Delinánál és a La Rosée változatnál szerintem jobb, az Exclusif-nál viszont nem. Számomra ⭐️⭐️⭐️ de a rózsa-szerelmeseknek mindenképp érdemes megillatolniuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 2.

xszemyx

2023. február 7.

Nem tudom, mi okozza, de nekem ez egy förtelem, a bűzök bűze, de annak legalább jó tartós. Hasonló az Absolute Aphrodisiachoz. Baccarathoz még nem volt szerencsém, nem is lesz, mert a Cloudtól (is) kiráz a hideg, és azt mondják, 80% dupe-ja.
Botrány, hányingerkeltő, fullasztó - minden hőmérsékleten - számomra, ami se nem ffi se nem női illat, hanem csak elviselhetetlen szag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 7.

nevaneva

2021. október 30.

Frissítés:
Ma újra őt tettem fel és meglepődtem nagyon, mert 6-7 óra múltán észrevétlenül tökéletes Baccarat-hasonmássá vált rajtam, ilyet még nem pipáltam. Úgyhogy most már megértem a lenti hozzászólásokat, kicsit el is szégyelltem magam. Rájöttem, hogy szerintem korábban újrafújtam, ahogy szinte minden illatot szoktam, valamikor a nap közepén. Úgyhogy eddig valójában nem tapasztaltam meg a leszáradásában ezt a fordulatot.
Csak sajnos én már olyan nagyon nem vagyok Baccarat-fan, bár nagyon egyedi és különleges illat, de inkább egy színes, vállamon ülő papagájnak érzem, mint beburkoló önazonos felhőnek, úgyhogy nem vonzanak a klónjai sem. Nekem pont hogy az atomic rose első fele tetszik, az atom-rózsatámadás, ha olyan lenne végig, tovább ábrándoznék róla, de így legalább nem kell.

2021.január 24.
Vásárlás mellé kaptam kis fújós mintát, kb 2x viseltem.
Nagyon szép a papírkapszli mély padlizsán színe, amiben a fújós rejtőzik, illik szerintem ehhez az illathoz. Nekem a parfüm komplex műalkotás- jellegéhez mindig hozzátartozik a csomagolás is, azért említem, meg mert tényleg ilyen mély lilaszín nekem ez az illat.
Lineáris mély, nehéz rózsa, én mást nem igazán érzek, de nem vagyok még túl kifinomult orr.
Most teljesen megdöbbentem a véleményekben a Baccarat-hasonlat miatt, azt nagyon nem érzem benne, a Delinának pedig a nehéz, súlyos jellege jut csak róla eszembe.
Tetszik, hogy hosszan körbevesz az illat, most télen ez jó, de nem tudom, tavasszal is az lesz-e majd.
Erős érzelmeket nem váltott ki belőlem.
Viszont a hedoine nevű alkotóelem felkeltette a kiváncsiságomat, és megtudtam, hogy ez a metil-dihidrojazmonát, és biztos kitalálható, hogy jázminillatra hajaz. Hát azt én itt nem érzem, dehát oké, szóval ez az. Ma is tanultunk valamit 😉
Gondolkodom, hány csillag. A tartóssággal elégedett voltam, úgyhogy az amúgy közepes élményre rádobtam még egyet, így lett négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 30.

Frissítés:

2021.január 24.
Vásárlás mellé kaptam kis fújós mintát, kb 2x viseltem.
Erős érzelmeket nem váltott ki belőlem.

daliah

2021. szeptember 19.

A névadás találó, egy keményvonalas rózsával van dolgunk. Nem egy visszafogott kis csokrocska, hanem egy rózsaolajgyár illatozhat így.
Az illata 5* nekem, de ár-érték arányban csak 4*, mert ezt sok Montale illat is tudja. Semmi egyedi nincs benne, a Közel-Keleten pedig fillérekért árulják az ilyesmit a mecsetek közelében (elnyomandó a lábszagot).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

silence

2021. június 5.

Nem szeretném megbántani a rajongóit, de őszinte leszek: nekem ő nagyon NEM!
Kíváncsian próbáltam ezt az illatot, mert sokan a Delina és a Baccarat szerelemgyerekének kiáltották ki, és nekem mindkettő nagy kedvencem.
Kezdem azzal, hogy én Baccarat hasonlóságot még csak nyomokban sem találtam. (Lehet, hogy csak az én bőrömön nem jön elő, de tény, hogy az égvilágon SEMMI!)
A 3 Delina változat közül az Exclusive-hoz áll talán közel, de gyümölcsös jegyek nélkül, amit én nagyon hiányolok.
Fülledt, édes, meleg, de erőszakos rózsa. Hiányzik belőle a fiatalosság, az energikusság, a dinamizmus, a pezsgés……
A Delinának a licsi, a körte és a rebarbara megadja ezt a ropogósságot, míg itt csak egy nehéz, olajos, szirupos, erőszakos rózsaillatot kapok.
Továbbá sajnos rajtam a kifújás utáni kb. fél - 1 órában előjön egy zavaró, kellemetlen, savanyúan keserédes mellékzönge, ami nehéz, fullasztó, és úgy érzem elnyom (pedig igencsak bírom az erős illatokat!) és csak jóval később - több óra elteltével - enyhül.
Nekem összességében egy mélabús, fojtogató hangulatot ad ez az agresszivitás, ami áradt belőle.
Még jó, hogy csak mintát vásároltam belőle.
Mindenestre nevére kiválóan rászolgált: ATOMerős rózsa, nagy szillázzsal, hosszú (kb. 8 - 9 órás) élettartammal.
Örülök, hogy megismerhettem, de rózsa fronton maradok imádott Delinámnál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 5.

Nem szeretném megbántani a rajongóit, de őszinte leszek: nekem ő nagyon NEM!
Még jó, hogy csak mintát vásároltam belőle.
Örülök, hogy megismerhettem, de rózsa fronton maradok imádott Delinámnál!

anita763

2021. március 12.

Eszméletlenül finom illat, jobb, mint a Delina, szerintem csak enyhe a hasonlóság a kettő között. Modern, ropogós, elegáns rózsaillat. Szuper hosszan tartó gyönyörű parfüm. Imádat! ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.