Initio Parfums

Ár:   53 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2016. február 16.

Ár:   53 500 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az Initio két vonalat foglal magába: egyrészt ősi rituálék illatát hozza vissza az Absolutes sorozat keretében, másrészt a Naturoprint technológia segítségével olyan feromon-hatású parfümalapanyagokat kelt újra életre, mint a valódi ámbra és mósusz. Nemcsak az illatukat ahogy a modern szintetikumok teszik a hétköznapi parfümökben, hanem a hatásukat is.

Az Absolute-ok a Magnetic Blend-ekkel (feromonszerű erősítők) kombinálva egyedi, különleges hatású illatmezőt hoznak létre, de mindegyik akár önmagában is használható.

A Mystic Experience egy ősi keverék az arab világból az ellentétes nem vonzásához. Mósusz és kávé narkotikus frigye.

Javasolt kombináció: Magnetic Blend 8

Parfümőr: Hamid Mesrati

​Illatjegyek: kávé, mósusz, vanília

Ár: 5 ml / 3.000.- 10 ml / 5.900.- , Eladó: GrangerH
Állapot: Frissen fújva parfümszóróba, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással postázom.
Initio, Lorenzo Villoresi, Memo Paris, Casamorati illatminták
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: Lásd kép, Helyszín: --, fizetés: Utalást követően Foxpost

NinIM

2021. január 12.

Annyira érdekes ez az illat, ha leveszem a kupakját és bele szagolok, akkor provokál engem.. nagyon tetszik, de van benne számomra valami provokatív amit nem tudok meg fogalmazni, nagyon jó inkább női, mint férfi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

kicsimira

2020. január 27.

Megèrezni ès megszeretni egy pillanat műve volt. Kaptam egy fújást a csuklómra ès mikor a párom megjegyezte, hogy nagyon tetszik neki tudtam,hogy elvesztem. Egyenlőre egy kis fújós került haza, majd egyszer lesz egy szèp üveges 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Shona21x

2017. december 22.

Imádom.
Imádom, imádom, imádom.
Illatmintában van meg, úgy vigyázok rá, mint az életemre. :D
Alig cseppentés után is komoly hatótávolsága van rajtam. és elképesztően tartós. Magnetic blend mintám is van, kipróbáltam vele együtt is és huhhh...
Kívánságlistán van, jövőre megszerzem mindkettőt nagy kivitelben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 22.

Imádom.
Imádom, imádom, imádom.
Illatmintában van meg, úgy vigyázok rá, mint az életemre. :D
Kívánságlistán van, jövőre megszerzem mindkettőt nagy kivitelben.

aidanne

2017. november 6.

Update:
Mivel mar hasznalom, rajtam van, velem van, igy igazan azt tudom mondani, hogy zsenialis. Neeem, nem lett egyedibb, de itt igye ennel a szonal/kifejezesnel tudnank vitatkozni, de most nem ez a lenyeg. Finom, kaves csoda, pont annyira edesen, hogy imadni tudd. Es itt a vicc, hogy en eloszor nem ereztem a kvet, most pedig csak azt erzem. Nem, nem egyedi meg most sem, de kis rafinalt illat. Tetszik, nagyon tetszik ❤️

Érdekes egy illat :) Sajnos nem egyedi a számomra, éreztem én már ilyet, vagy épp szinte ilyet... Én pl semennyire nem érzem ki a kávét belőle de ez nem is baj, mert igazából az ámbra és a pézsma egyvelege játszik itt nagyobb szerepet. Persze azért a kávé is besegít neki, de úgy mond álcázva :) elején egy ártatlan kedves, púderes kis cica-mica aztán később édes dögös mivolta jelenik meg. Széép, és jóó is. Örülök, hogy viselhetem, de nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy engem kísértetiesen emlékeztet Xerjoffék Dáma Biancajára. Annak volt ilyen illata, mint ennek a lecsengése amely az én bőrömön hosszan tart. Egyébként ha nem vágynék másra akkor lehet beszerezném, de most nem ezt az utamat járom;).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Update:

galagonyanya

2016. május 21.

Teljességgel nyilvánvaló, hogy ez az illat hódításra készült. Arra való, hogy vadászat előtt magadhoz vedd, mint fegyvert, mint mágikus talizmánt, és amikor megérzed az illatát magadon, azonnal magabiztossá válsz, érzed, hogy sikerülni fog, amibe belevágsz. Ahogyan beleivódik a bőrödbe, a sejtjeidbe, ezt sugározza egész lényed magából, és egyszerre nem kérdés az, hogy ezt akarod érezni örökké és nemcsak magadon akarod érezni...

Amikor kipróbáltam, épp ezt a számot hallgattam, és úgy éreztem, ennél jobb és kifejezőbb zenét keresve sem találhattam volna ehhez az illathoz. Mindenkinek megvan gondolom, amikor Joe Cocker épp ezt bömböli rekedt hangon:

"Baby, take off your coat...real slow
Baby, take off your shoes...here, I'll take your shoes
Baby, take off your dress
Yes, yes, yes
You can leave your hat on
You can leave your hat on..."

Maga az illat szerintem korántsem olyan egyszerű, mint amennyire az összetevőkből (kávé, mósusz, vanília) tűnik. Édes, füstös cuccot képzeljetek el, egyébként rá nem jöttem volna, hogy amit érzek, az a kávé, de valóban az. Pézsma az van benne rendesen, az a motorja, de nem zavaró, önmagában nem is lehet érezni. Pokolian addiktív, mit mondjak még? Kell. Nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 21.

"Baby, take off your coat...real slow
Baby, take off your shoes...here, I'll take your shoes
Baby, take off your dress
Yes, yes, yes
You can leave your hat on
You can leave your hat on..."