Initio Parfums

Ár:   82 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janka.s, Módosítva: 2018. november 19.

Ár:   82 400 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"Az Oud for Greatness a természet erejét lélegzi ki: fenséges textúrájú, szívdobogtatóan természetes fás elixír. Az Initio abszolút a nyugati ízlésvilágra faragta e fekete kincset, olyan elemien vonzó parfümöt teremtve, mely sikerre, “nagyságra” (Greatness) ítéltetett. A szent illat, mely a mennyországba röpíti viselőjét és a környezetét."

Fejillat: levendula, sáfrány, szerecsendió

Szívillat: oud

Alapillat: mósusz, pacsuli

Ár: 5000/10000 , Eladó: n4nom4n
Állapot: 5ml/10ml, Helyszín: Zirc, fizetés: Utalás, Revolut, Paypal után posta
Initio Parfums Oud for Greatness 1 ml
Ár: 1000 Ft , Eladó: malvada
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Margit híd budai hídfőhöz közel, fizetés: Személyesen lakcímemen, vagy posta, egyéb
n4nom4n

2020. január 17.

Véleményem szerint ez tényleg uniszex illat!
Nálam besettenkedett az 5 kedvelt közé szép szolídan.
A design is nagyon gyönyörűség a maga fekete-arany-ezüst kombinációjával.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 17.

Véleményem szerint ez tényleg uniszex illat!
Nálam besettenkedett az 5 kedvelt közé szép szolídan.
A design is nagyon gyönyörűség a maga fekete-arany-ezüst kombinációjával.

malvada

2020. január 15.

Érdekes, nekem pont ellentétes a véleményem az előttem szólóval. Szerintem egyértelműen maszkulin, én nőként nem tudom elképzelni magamon. Nem látok semmi hasonlóságot a Baccarat Rouge-zsal, ami az egyik kedvenc parfümöm. Tömjént érzek benne, vagy valamit ami a templomból ismerős. Demi Rawling ajánlására szereztem be belőle egy mintát, de csalódás volt azok után, amilyen szuperlatívuszokban beszélt róla. Félreértés ne essék: hatalmas ez az illat, tényleg királyi, de pont emiatt eléggé távol áll tőlem. Jó szagolgatni, de tényleg csak a kuriózum kedvéért. Egyetlen porcikájában sem nőies, sem szexi, csak a pénz, a hatalom, az előkelőség illatát érzem benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

Smell

2020. január 6.

Imádat!
Igen költséges kis szerető a drága!:) Kísérteties hasonlóságot mutat a Baccarat rouge-zsal , csak az oudtól "füstösebb" és nincs benne az a gyógyszeres mellékzönge,-amit a sáfránynak tudtam be a Baccaratban először, de aztán rájöttem,hogy nincs bajom a sáfránnyal.
Árához méltóan hatalmas szilázzsal és tartóssággal rendelkezik.
Többen szimatoltak a környezetemben, hogy "mi ez a finom füstölő illat" ?
Ritkán használom-,5 milimet őrzöm,mint kutya a velős csontot! Ez a második niche parfüm,amit szeretnék üvegében birtokolni,nemcsak a mennyiség miatt,csodálatos üvegbe zárták ezt az isteni nedűt!
Ősztől tavaszig ajánlom leginkább,elsősorban nőknek,bár pasin is jól működhet,-még nem volt szerencsém megtapasztalni.Férjemnek nincs ingerenciája kipróbálni(hála a jó égnek:)).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 6.

Imádat!
Árához méltóan hatalmas szilázzsal és tartóssággal rendelkezik.
Többen szimatoltak a környezetemben, hogy "mi ez a finom füstölő illat" ?