Initio Parfums

Ár:   82 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janka.s, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2020. június 11.

Ár:   82 400 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"Az Oud for Greatness a természet erejét lélegzi ki: fenséges textúrájú, szívdobogtatóan természetes fás elixír. Az Initio abszolút a nyugati ízlésvilágra faragta e fekete kincset, olyan elemien vonzó parfümöt teremtve, mely sikerre, “nagyságra” (Greatness) ítéltetett. A szent illat, mely a mennyországba röpíti viselőjét és a környezetét."

Fejillat: levendula, sáfrány, szerecsendió

Szívillat: oud

Alapillat: mósusz, pacsuli

Ár: 💶4800/9100 Forint 🧪5ml/10ml , Eladó: n4nom4n
Állapot: Eredeti parfümből frissen fújva! , Helyszín: Zirc, fizetés: Előre utalás vagy Revolut után postán maradó ajánlott küldeményként
Ár: 4.800 Ft/ 5 ml, 9.100 Ft/ 10 ml + pkg. , Eladó: Gindir
Állapot: saját üvegéből frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, utalás után postán maradó, foxpost

Banderka

2020. szeptember 3.

Ma jött meg több parfüm-mintám a Neroliból , és ezt az illatot vártam a legjobban! Az üvege gyönyörű ,és nagyon jókat olvastam róla külföldi oldalakon is... Sajnos hatalmas csalódás, szúrós erős férfi illat, kellemesnek egyáltalán nem mondanám.. Nekem az oud semennyire nem jön ki, inkább valami fejfájós rettenetesen idegesítő tömjén szag. Hideg rideg illat, a tartóssága brutális , lemosni alig tudtam ! Az üveget nagyon sajnálom ... :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

pacsalia

2020. július 12.

Ahhj istenem, egy szippantás elég volt hogy beleszeressek. Annnnnyira tökéletesen lett megalkotva. Számomra ez az az illat aminek a jelenléte ritka nyugalmat és éteri érzéseket vált ki belőlem. Annyira megnyugtat egy belégzés belőle, hogy a lelkem szinte lebeg. Elég száraz, fás, levendulás, leszáradás után icipicit édeskés...Számomra leírhatatlanul addiktív <3 És brutálisan tartós. A Neroliban tegnap délben kifújtam papírcsíkra, ma, tehát másnap este még mindig intenzíven ott van az illata, az egész táskámat átjárja... Inkább férfias mint nőies, én mégis nagyon jól tudnám benne érezni magamat.. Viszont az ára miatt sajnos csak fújóst tudok maximum szerezni, vagy maradok a Fatihanos utánzatnál, mert hogy én különbséget nem nagyon érzek köztük.. Ha kedvezőbb lenne az ára, már rohannék is megvenni. Hatalmas csillagosötös...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Keryedi

2020. március 20.

Lapo tökéletesen megfogalmazta 300. véleményét, többek között a benne lévő oud-dal kapcsolatban.
Nerolis mintámat csak egyszer próbáltam és passzoltam is a férjemnek. Ő határozottan igent mondott rá, és bár óvatosan 2-3 kence, de mindezt előszeretettel, mert igazi remekmű. Baccarat hasonlóság pici, ami hamar el is múlik. Határozott, nagyon is jelenlévő, figyelemfelkeltő illat( úgy is, (hogy csak hangsúlyozom 2-3 kence!) Laikusként nem gondolja, hogy 90 ml-t, ennyi pénzért valaha is elhasználna.😂 itt megjegyezném, ha valaki megválna maradék 30 ml-jétől, ne tartsa magában!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 20.

Lapo

2020. február 23.

Számomra most bővült azon niche parfümök listája, amelyek nem (csak) illatélményről és minőségről szólnak, hanem egy hordható és gyönyörű illatot/aurát tudnak adni felhasználójának.
Zseniális minden tekintetben ez az illat. Egész sok oud-os parfümöt próbáltam az utóbbi időben, de ilyen finom, simulékony, friss (oud-hoz képest) és könnyen hordható formában még nem találkoztam ezzel az összetevővel.. nem karcol, nem sok, végre úgy applikálták ezt az összetevőt egy illatba, hogy nem a keleti világnak szól, bár zárt térben még ez is sok lehet. MINIMÁLISAN adagolva akár még irodában is el tudnám képzelni, természetesen hűvösebb időben..Szerintem nem lehet nem szeretni..Nyilván nem egy hétköznapi illat, ellenben semmi egetverőt nem érzek benne, viszont olyan gyönyörűen van komponálva (egyik összetevő sem sok vagy kevés), amit egészen ritka esetben éreztem eddig.. Ahhoz, hogy kiteljesedjen azért érdemes egy kvalitásaihoz mért eseményre és megfelelő öltözetben hordani.
Próbáltam egy 300. véleményhez méltó illatot találni, amit az Oud for Greatness maximálisan tud.. ( Köszi Atti :) )
Unisex illatnak érzem, egész keveset változik kifújást követően, de a tökéletességből ne is "változgasson" nekem ilyen összegért :D
Top 10 illataim között van amiket valaha próbáltam..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 23.

Top 10 illataim között van amiket valaha próbáltam..

n4nom4n

2020. január 17.

Véleményem szerint ez tényleg uniszex illat!
Nálam besettenkedett az 5 kedvelt közé szép szolídan.
A design is nagyon gyönyörűség a maga fekete-arany-ezüst kombinációjával.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 17.

Véleményem szerint ez tényleg uniszex illat!
Nálam besettenkedett az 5 kedvelt közé szép szolídan.
A design is nagyon gyönyörűség a maga fekete-arany-ezüst kombinációjával.

malvada

2020. január 15.

Érdekes, nekem pont ellentétes a véleményem az előttem szólóval. Szerintem egyértelműen maszkulin, én nőként nem tudom elképzelni magamon. Nem látok semmi hasonlóságot a Baccarat Rouge-zsal, ami az egyik kedvenc parfümöm. Tömjént érzek benne, vagy valamit ami a templomból ismerős. Demi Rawling ajánlására szereztem be belőle egy mintát, de csalódás volt azok után, amilyen szuperlatívuszokban beszélt róla. Félreértés ne essék: hatalmas ez az illat, tényleg királyi, de pont emiatt eléggé távol áll tőlem. Jó szagolgatni, de tényleg csak a kuriózum kedvéért. Egyetlen porcikájában sem nőies, sem szexi, csak a pénz, a hatalom, az előkelőség illatát érzem benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

Smell

2020. január 6.

Imádat!
Igen költséges kis szerető a drága!:) Kísérteties hasonlóságot mutat a Baccarat rouge-zsal , csak az oudtól "füstösebb" és nincs benne az a gyógyszeres mellékzönge,-amit a sáfránynak tudtam be a Baccaratban először, de aztán rájöttem,hogy nincs bajom a sáfránnyal.
Árához méltóan hatalmas szilázzsal és tartóssággal rendelkezik.
Többen szimatoltak a környezetemben, hogy "mi ez a finom füstölő illat" ?
Ritkán használom-,5 milimet őrzöm,mint kutya a velős csontot! Ez a második niche parfüm,amit szeretnék üvegében birtokolni,nemcsak a mennyiség miatt,csodálatos üvegbe zárták ezt az isteni nedűt!
Ősztől tavaszig ajánlom leginkább,elsősorban nőknek,bár pasin is jól működhet,-még nem volt szerencsém megtapasztalni.Férjemnek nincs ingerenciája kipróbálni(hála a jó égnek:)).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 6.

Imádat!
Árához méltóan hatalmas szilázzsal és tartóssággal rendelkezik.
Többen szimatoltak a környezetemben, hogy "mi ez a finom füstölő illat" ?

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Eugenol, Limonene, Linalool

Részletesebb információ a smartskincare-en.