Initio Parfums

Ár:   64 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Ár:   64 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A német Bochum-i Egyetem kutatói bebizonyították, hogy a hedione-nak nevezett illatos molekulák képesek az agy libidóhoz kapcsolódó területeit aktíválni, így örömérzetet és fizikai vonódást kiváltani. E felfedezés vezetett az Initio Carnal Blends (lila) vonalának megalkotásához, melynek a Pscyhedelic Love a legújabb tagja. Ezen sorozat minden tagja tartalmazza a hedione-t, mely a görög hedone („élvezet”) szóból eredeztethető.

Psychedelic Love egy addiktív parfüm virágos, mandulás, púderes, krémes jegyekkel. Mirha, rózsa, vanília és pacsuli is gazdagítja. Heliotropint is tartalmaz, melynek birtoklását a törvény szigorúan szabályozza, hiszen az mda kémiai szintéziséhez használható, mely a tiltott drogok listáján van, mivel eksztázist vált ki.

Fejillat: bergamott

Szívillat: mirha, rózsa

Alapillat: pacsuli, vanília

Rebellis

2020. május 13.

Nekem nem vált be, rajtam teljesen tucat illat, semmi különlegességet nem érzek benne. Nem zavar, de nem is vágyom rá, hogy érezzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 13.

Edwin

2020. február 23.

Megláttam az értékelés átlagát, és tudtam, hogy javítanom kell rajta.
Férfi orral ez az illat maga a csoda. Nem bírom abbahagyni a szagolgatását menyasszonyomon.
Ez a lágy, krémes, púderes, mégis mély gazdag és telt, mandulás jegyeket is hordozó kicsit virágos illat csoda egyszerűen zseniális. Annyira örömteli érzés volt rátalálni a sok egyen illatot felsorakoztató parfüm világban! Férfikén sokkal könnyebben találnék magamnak illatot a mainstream világban is, a niche parfümök között meg egyenesen lubickolok, de a menyasszonyomnak találni valamit, ami érzéki is, jól megy a romantikus lelkéhez is, nőies is, jó minőségű, tartós is, és nem olyan az illata, mint minden másnak, sokkal nehezebb. A nőket mindenki egy virág, vagy vanília bombával akarja elkápráztatni, mintha más nem is létezne.
Ezt viszont tökéletesre keverték. Nem bírok betelni vele. Drága volt, de nekünk megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Megláttam az értékelés átlagát, és tudtam, hogy javítanom kell rajta.

szabokrisztina7

2018. október 30.

gesztenyepüré illata van

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 30.

gesztenyepüré illata van

kundus

2017. december 30.

Hát, szép, meg jó, meg finom, de az ára borzasztóan nincs összhangban az illattal. Én többet várnék az ilyen árkategóriában lévő parfümöktől. És létezik ilyen, pl amikor a fújós próbavásárlása után mindenre hajlandó az ember lánya, csak hogy üveges is legyen a birtokában. Tapasztalatból mondom 😎

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

aidanne

2017. október 15.

Első illatolásra hirtelen tubarózsát éreztem benne, de aztán ez elmúlt. Számomra olyan illat mint az üvege színe: lila. Mély és addiktív. A leírásban mamdulát emleget habár az összetevők közt elvileg nem szerepel, mégis érzem benne a púderes jegyével együtt. A közepén már összetalálkozik a mirhával, és vaníliával, de mandulás, lágy púderessége megmarad. Mesés, és izgalmas parfüm :) Ha lehet hinni a történetnek, valóban igazi hedonista parfüm, és igen is: élvezni kell ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.