Initio Parfums

Ár:   69 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2021. április 12.

Ár:   69 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Rehab egyik különlegessége, hogy a mai parfümöktől eltérően, javarészt teljesen természetes alapanyagokat használ, és abból is kitűnő minőségűt. Természetes bergamott, feketebors, levendula, dohány, guajakfa, cédrusfa, szantálfa és vanília alkotja. Egy modern, fougere jellegű alkotás, mely nem mondható erősen maszkulinnak, de kifejezetten nőiesnek sem. Éterien édes, mégis lágyan füstös. A levendulás-dohányos szív nagyon kifinomultan hullámzik a bőrön. Érzékeny, sokrétű, nagyon jó minőségű parfüm, ami egész nap érezteti lebilincselő erejét.

Initio Parfums Rehab
Ár: 6300 Ft, 10500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost, packeta, easybox lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
7.500 Ft/10 ml-Initio Parfums Rehab EDP
Ár: 7.500 Ft/10 ml , Eladó: Alyobi555
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ylexe

2024. június 2.

UD: férfias illat, enyhén fejfájdítós sajnos, és nem is annyira egyedi. Kár érte!
Nagyon kellemes, fűszeres (fahéj), meleg tisztaságillat. Rajtam sajnos fél óra után bőrközeli lett, nulla szillázzsal, és utána már alig éreztem valamit belőle. Hozzáteszem, hogy ez csak kencézős minta volt. (Igaz, a Musc Therapyt is megette a bőröm, csak annak még az illata se tetszett.) Szeretném szeretni, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 2.

Marcsi66

2024. május 7.

Nem tudom mihez hasonlítani,látom másoknak sikerült (de én azt sem ismerem),,Rögtön a felkenés után tetszett,úgy éreztem h nőként ezt viselném, de ,nem túl gyakran.Később már ezt is elvetettem,mert rajtam már férfias parfümként illatozott.,Nem rossz parfüm,kellemes levedulás,jól adagolt dohánnyal,ami a végére érve beédesedik.Mivel nem kiugró,csak árban,tőlem 3 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. május 7.

Verona5

Korcsoport: >54
2022. december 20.

2022.12.20
A V&R Spicebomb-hoz valóban hasonlít, de szerintem csak kicsit, inkább csak a stílusukban hasonlóak. Ebben a levendula dominálja az egyértelműbben kifinomultabb alapanyagokat, beleértve a lágy dohányt, míg a Spicebomb sokkal fahéjasabban és szantálosabban fűszeres, rajtam utóbbi gyengébben muzsikál. Viszont mindkettő nagyon klassz, hűvösidős illat.

2022.07.20
Teljesen uniszex csodás niche levendula, balzsamos dohányos alapokon, méltóan elegáns fehér üvegben. A bezsákmányolt nerolis illatcsomagban simán vitte a primet mindegyik másik illat előtt! :) És még csak annyi, hogy szerintem nem a kánikulában hordandó illat, de lehet most is kipróbálom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. december 20.

2022.12.20

2022.07.20

Nenuka

2022. július 17.

Szerintem pedig csodálatos levendula, olyan igazi initiosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 17.

Szerintem pedig csodálatos levendula, olyan igazi initiosan.

Visine

Bőrprobléma: Nincs
2022. február 4.

Levendulaparfüm irreális áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 4.

Levendulaparfüm irreális áron.

Milka71

2021. április 28.

Nem szeretem a levendula illatú kozmetikumokat, parfümben meg pláne nem fújnám magamra, de a Rehab kíváncsivá tett. Kifújáskor rajtam tömény levendula felhő, de a leszáradásban szépen kibontakoznak az illatjegyek, főként a szantált, vaníliát érzem, de a levendula végig jelen van. Én inkább enteriőr illatosítóként tudom elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 28.

silence

2021. április 13.

Óóóóóó, ez egy nagyon szép illat, meg kell védenem!
Komolyan mondom, nem is értem a lepontozást! 🙄
Mondjuk hozzá kell tennem, nem ismerem a sokak által említett (és hozzá hasonlított) “Spicebomb”-ot, így viszonyítási alap nélkül írom e sorokat...
Az is érthetetlen számomra, hogy sokan miért férfi parfümhöz hasonlítják, mert rajtam az első 1 - 2 órában egyértelműen női illat! Leszáradás után már picit pasisabbra fordul, de ekkor is max. unisexnek mondanám.
Első találkozáskor a Black Tulip ugrott be róla, amiből korábban 2 üveggel is elfújkáltam….. a hasonlóságot még most is érzem, de a minőség az Initio-nál kiemelkedő.
Friss citrusos, tejszínes, fűszeres, fás dohány, édes és levendulás egyszerre. Mindez krémesen, puhán simul a bőrömre, csodás harmóniában.
Van benne valami éteri, valami megmagyarázhatatlan, függőséget keltő érzés, ami megnyugtat és felemel, ami miatt újra és újra éreznem kell.
Nekem ez egy végtelenül megnyugtató, terápiás illat - igazi REHAB!
Tényleg van egyfajta rehabilitációs hatása! ….. olyan, mint amikor hosszú, fárasztó hetek után egy wellness szállodában pihensz és illóolajos masszázst veszel…. Tested - lelked megújul!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Óóóóóó, ez egy nagyon szép illat, meg kell védenem!
Komolyan mondom, nem is értem a lepontozást! 🙄
Nekem ez egy végtelenül megnyugtató, terápiás illat - igazi REHAB!

Rhodesian Ridgeback

2021. február 22.

Egyetértek tiltedfate-tel. Amit Viktor & Rolf (Spicebomb) megalkotott, azt a Histoires de Parfums (1799 Heminway) egy magasabb szintre emelt és/de még elfogadhatóbb, megfizethetőbb áron tette elérhetővé. Ezzel szemben az Initio Parfums (Rehab) nem elég, hogy megerőszakolta az eredeti illatot és gyengítve lett a tartóssága hanem aranyáron tette elérhetővé, azt, ami eleve felesleges pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Tutuj

2020. december 9.

Akkor én leszek aki felemeli a csillagok közé ezt a drágaságot!:) Számomra is megmagyarázhatatlan miért de nagyon vonz ez az illat! Abszolút más fajtákat kedvelek. Kakukktoji.
Érzek benne az elején egy csepp citrust, a levendulát,a dohányt is(azt mondjuk kihagyhatták volna belőle de nem vészes), később édesedik, előjön a vanília és a szantálfa.
Tartóssága verhetetlen, reggel kifújva brutál intenzív,1! fújás elég ahhoz,hogy 3méteres sugárban mindenki érezze órákon keresztül. Ez tipikusan olyan parfüm amit szerintem nem jó közvetlen a bőrre spriccelni, inkább kifújni és belesétálni,akkor úgy érvényesül,hogy azt sem bántja vele akinek nem a szíve csücske ez az illat(pl egy irodában)...
Még este tusolás után is lehet érezni.
Lehet szeretni vagy nem szeretni de a minőségi alapanyagokat el kell ismerni.
Csábító, olyan krémesen bújós, dorombolós illat nekem. A téli időszakban ez a kedvencem. Megillatolom és látom ahogy ropog a tűz a kandallóban, odakint havazik, bent pedig meleg takaróba csavarva forró, habos kakaót szürcsölök:)
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

Még este tusolás után is lehet érezni.
Lehet szeretni vagy nem szeretni de a minőségi alapanyagokat el kell ismerni.
Imádom!

tiltedfate

2020. november 8.

Az Initio-nál fogták a Spicebomb-ot, változtattak rajta egy minimálisat és elkezdték 4-5-szörös áron árulni. Ne vicceljünk már gyerekek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.