Innisfree

Ár:   $11   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Ár:   $11
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Vizzel lemosható arctisztító krém, ami puha textúrájával eltávolítja a sminket és mélyen kitiszítja a pórusokat. Alma mag kivonattal gazdagított formula, amitől a bőrünk olyan tiszta és üde lesz, mint a frissen mosott alma.

Yayoi11

2019. január 7.

Jól tisztít, kicsit a nehezebb arctisztítók közé sorolnám, de nem hagy maga után semmilyen réteget a bőrön, és nagyon kevés kell belőle egyszerre. Jól eloszlik és kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Funnyface

2017. szeptember 3.

Második arctisztítónak kerestem arclemosó krémet, amit lehet vizes bőrre is használni. Ez sajnos nem egészen az, amit kereste, mert vízoldékony. (Időközben találtam egyet az Eucerinnél). Így hát most előlépett első lemosónak, aminek egészen bevált. Kezdetben egészen vizes az állaga, könnyen eloszlatható. Egy idő után azonban olyan érzés, minthat a bőröm beitta volna az egészet. Ez azonban csak pár másodpercig tart, egy kicsit nehezebb ilyenkor eloszlatni. Ezen a ponton aztán átlendül, talán a bőr meleg mintha megolvasztaná, és olyanná válik, mint egy arctisztító olaj. Könnyen lehet masszírozni, a bőrömet sem kell tovább gyötörni. Szemsminket is ezzel mosom le, vízálló szemspirált is oldja, nem olyan könnyen, de megbírkózik vele. A szememet egy picit viszont irritálja, de lusta vagyok, ill. elfelejtem lemosni előtte. Könnyen lemosható vízzel, hasonlóan, mint egy koreai arctisztító olaj. Utána puha a bőröm, nem húzódik, kellemes puha tapintású. Különösebben zavaró filmet nem hagy maga után. Az illata műalma, ugyan az, mint az almás termékcsaládjuknál. Nekem tetszik, szeretem, de egy hangyányit túlzásba vitték, erős.
Szeretem nagyon jó, alapos lemosó, ajánlom mindenkinek, akit nem irritál az illat, és hidratáló lemosót keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycereth-26, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Butylene Glycol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.