Innisfree

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: Kori, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. november 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros

• A brokkoli és a természetes eredetű szalicilsav nyugtatja a fáradt bőrt, valamint csökkenti a fagyútermelést és a mitesszerek számát
  • Vitamin és ásványi anyag tartalma elősegíti a bőr védőrétegének megerősödését
  • BHA tartalmának köszönhetően erőteljes faggyú- és mitesszereltávolító hatású

Kori

2017. október 25.

Egész nyáron ezt használtam minden reggel. Nincsenek komolyabb problémák a bőrömmel, nagyon nagyon ritkán jön elő egy két apró csúnyaság, és mitesszerek is mérsékelten, de jelen vannak, legfőképp az orromon. Büfében dolgoztam, állandó 35°C+-os hőségben, és azt kell mondjam jó választás volt. Kombinált bőrre való könnyű nappali arckrém és emellett a tonik mellett a sminkem amennyire ez elvárható a helyén maradt. Állandó használat mellett visszafogta valamennyire a faggyútermelést is. Mostani, hűvösebb időben nem tudom hogy viselkedne, mert mostanra elfogyott, de most talán másra van szüksége a bőrömnek.
Az adagolójával nem vagyok megelégedve... olyan, mint egy borotválkozás utáni arcszesz, locsolni lehet csak...egyenetlenül...(én speciel vattakorongra szoktam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Propanediol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Butylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.

A narancs héjából kivont illóolaj. A CosIng szerint bőrösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló hatással rendelkezik, ezen kívül elfedi a termék alapvető szagát/illatát.

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.