Innisfree

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alice83, Módosítva: 2013. március 1.

Kategória:   Fényvédők

Zsírmentes fényvédőkrém, mely Jeju szerves zöldtea kivontatot és napraforgó olajat tartalamaz, mely megvédi  a bőrt a környezeti hatásoktól.
Paraben-, mesterséges pigment-, ásványolaj-, talcum, állati eredetű anyag, mesterséges illat mentes.

Kiszerelés: 60 ml

bogarka

2014. május 9.

Megrendeltük a páromnak nyárra ezt a kencét, hogy ha füvet nyír, sportol stb ne égjen le a feje. Meglepett hogy nagyon pici csomagolása van, elvileg 60 ml-t rejt, de én 30nak tippelném :D Állagra, illatra szinte teljesen olyan mint az innisfree eco safety daily sunblock, talán a másik egy árnyalatnyit krémesebb, tömörebb lenne. Az hittem ez egy áttetsző gél, de nem. fehér gél-krém, ami pikk pakk beszívódik. Teljesen korrekt ez a termékük is, és árban jobb mint ebben a kategóriában itthon kaphatóak. Mi biztosan fogunk még venni belőle, mert jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

Alice83

2013. május 9.

Nos ide is elértünk nagy nehezen h értékelhetek...nagyon necces volt sajnos a vásárlás mert a Koreából rendelt csomagomat visszatartotta a posta..:S én hülye 57 Usd ért rendeltem, és mint később megtudtam 50USD-ig nem kell áfát fizetni..áhh..bár más sokszor rendeltem 100 USD értékben külföldről, legtöbbször Koreából és sosem volt ilyen..de vigasztal h egyszer mindennek eljön a napja...
No folytatom..először is azért ezzel a termékkel kezdek mert annyira jó h nem bírtam volna kivárni h ne írjak róla elsőre..mint nagyon fehér bőrű és könnyen leégő típus sok terméket próbáltam már, de ilyet sosem láttam még..ami legelsőre meglepett az az állaga, szinte víz szerű, de közben mégis kissé krémes, olyan mint egy híg szérum, ebből azért kiderül h könnyen terül és nem fizikai fényvédős(bár fehér de nem hagy "réteget" maga után)..az elmúlt héten használtam napi rendszerességgel h teszteljem, és elsőre megállapíthatom h nem hozott elő pattanásokat, és szépen lehet rá sminkelni..szemkörnyékre egy álom, olyan könnyen terül és nincs redőkbe csomósodás és eddig nem bántotta a szemem sem..lemosni is könnyű ebből kiderül h nem vízpartra való, de én nem is bánom, oda majd más lesz, amúgy is arcra kerestem smink alá valami könnyűt..nálam 5csillag egyértelműen
Összetevő listát felrakok nemsokára..
Folyt köv..nos már csak ezt használom..régebben szerettem volna a kémiai fényvédőket mellőzni, mivel nem túl jó a marketingje mostanság..ráadásul sokszor kipattogtam tőle azért mert csak zsíros verzióval találkoztam eddig..ugyan ez a helyzet a tiszta fizikai fényvédőkel is plusz ugye a híres fehér réteg effektus ami minden csak nem szép.. nos úgy tűnik ez se nem zsíros se nem fehér nem irritál és jól mutat rajta a smink legyen szó bb krémről vagy púderről..annyira belelelkesültem h rendeletem belőle még 3 at..
Tényleg a a legjobb amit eddig próbáltam, igaz már feladtam a harcot, a biot nem bírom, a kémiait szintén, mindennap bb vel sminkelni nyáron nem szeretek, csak ezért utálom a nyarat mert nem elég h alapból izzadok(nem vagyok izzadós de 40 fokban a testem feladja a harcot) de még az arcomon egy zsíros vastag réteg csücsül ..kíváncsi vagyok a a vichy dry touch-ára is,jó véleménnyel vannak róla, de ez bőven olcsóbb és nem illatosított( 8 dollár)..
Folytköv..annyira megszerettem h rendeltem belőle még 3-at legyen nyárra elég, hát megmondom őszintén mindennap használom, a bőröm szebb mint valaha, nincs zavaró vakolat érzés rajtam és jó rá sminkelni (csak egy kis púder)..annyira elteltem vele h már a régi krémmániás énem kezd eltűnni, de komolyan el sem hiszem..:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.

Összetevő listát felrakok nemsokára..

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Biosaccharide Gum-1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak