Innisfree

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: garden32, Módosítva: 2015. október 2.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Enyhe tisztító hab hidratáló Jeju környezetbarát zöld teával, antioxidáns összetevőkkel és kaolinnal. Eltávolítja a  smink maradékát, és a szennyeződéseket.

cation

2018. május 3.

Neeeeee! Véletlen vettem meg egy másik termék helyett, mert figyelmetlen voltam, és mire észrevettem, már postázták is. Kíváncsiságból kipróbáltam, igazából nem lenne rossz, de iszonyatosan lúgos termékről van szó és emiatt biztos hogy nem kenném még egyszer az arcomra, de még a testem többi területére se szívesen. Még nem tudom, mi lesz az alternatív felhasználása, de már pár hónapja bontva csücsül a fiók mélyén, a végén kuka lesz. Azóta 3x is megnézem, mit veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Bibi

2017. március 4.

Csikorgósra tisztított és túlillatosított, nagyon nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Csikorgósra tisztított és túlillatosított, nagyon nem szeretem.

Villango

2017. január 27.

csak egy nagyobb adag mintám volt belőle, de jópár napig kitartott......és át nem venném meg. De más ilyen lemosót sem, szal ez nem az ő hibája. nekem bőven megfelel a DOVE szappanom arcra (is).
Engem nem szárított, bár én ahogy kijövök a zuhany alól egyből nekiesek a napi rutinomnak. :)
Tisztít rendesen, nekem pattim sem jött ki tőle, pedig mindentől kipattogok kb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Tisztít rendesen, nekem pattim sem jött ki tőle, pedig mindentől kipattogok kb.

WorkingClassGirl

2016. szeptember 1.

Nem gondltam, hogy véleményt fogok írni róla, de ez valami mellbevágóan borzasztó volt.
Egyszer használtam csak arcmosásra, a minta többi részét zuhanyozáshoz és kézmosáshoz használtam el. Pici is elég belőle, mert jól felhabzik, és sűrű, krémes a habja. Viszont olyan érzés, mintha valami rosszabb fajta szappannal mosnék arcot: lúgos (a pH papír szerint is), szárítós, húzódott a bőröm, de hagyott valami réteget is.
Másnapra ráadásul előjött pár pattanás, és bár én ilyenkor ritkán gyanakszom kozmetikumra, szerintem ettől volt.
Borzalmas, pedig pl. a márka hasonló olajos lemosójával semmi bajom, kifejezetten tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Trehalose

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Kaolin 0 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.