Innisfree

Ár:   $20   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: oszibarack, Módosítva: 2019. április 4.

Ár:   $20
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló gél cseresznyevirág illattal, száraz vízhiányos bőrre. Revitalizálja és hidratálja a bőrt.

KamiNagy

2019. október 2.

Kaptam egy mintát, így a hatásáról nem tudok annyira véleményt írni csak a használatáról. A hígabb krémekhez tartozik, intenzív cherry illata van. Könnyen eloszlatható, jól szívódik de hagyott egy kis ragacsosságot maga után. Nem éreztem, hogy igazán hidratált volna és hozzá kellett nyúlnom a már bevált krémemhez ( mizon peptid ). Az én bőröm száraz és vízhiányos is, tehát lehet, hogy normál vagy zsíros bőrűeknek beválik. Nekem így csak 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Niacinamide, Betaine, Propanediol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A Yoshino cseresznyefa leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionálóként használt összetevő. E szerint a forrás szerint csökkentheti a bőr irritációját, csillapíthatja viszketést, valamint serkentheti a haj növekedését.