Innisfree

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: candice01, Módosítva: 2015. május 27.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

​Arclemosó jeju vulkáni hamuval

• felszívja a felesleges zsírt, tisztítja a pórusokat
  • eltávolítja a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket

Wee

2019. szeptember 8.

Csodás illata van, sokáig elég a tubus és remekül teljesít. Csikorgóan tiszta lesz tőle a arcom, és nem csípi másnap az érzékeny bőrömet.
Jó érzés használni, ára sem annyira vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Jó érzés használni, ára sem annyira vészes.

Penge

2019. május 2.

Kicsit rendhagyó ez a lemosó,nehéz hova tenni. Krém állagú, pici körömnyi mennyiség elég az egész arcra. Vízzel érintkezve arcmosás közben 6-szoros mennyiségű apróboborékos hablemosóvá válik, öröm az arcot masszírozgatni vele, olyen selymes . Lemosás után viszont furán akarodik a kéz arcsimításkor, mit régen a sima szappanok után. Szárazon azért érezni minimális szárító hatást, és bár a BB-krémet majdnem maradéktalanul eltávolítja , a szemsirál kifog rajta. Ha jól emlékszem szemre nem is ajánlják, vannak elvétve benne mini kis dörzsi bogyók, nekem nem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 2.

Lolychan

2018. december 26.

Barátnőmtől kaptam. :) Remekül tisztít, jól habzik. :) Semleges illata van. Teszi amit kell. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

tara95

2018. november 12.

Ajándékba kaptam (köszi Réka :*) és nem bírtam ki, hogy ne bontsam fel. Így a blueberry levándorolt a pasihoz.

Én rezgő arckefével használom csak, meglepően lágy maga a lemosó, de tömör, selymes habot képez. Egy borsónyi elég belőle. Számítottam arra, hogy más érzés lesz, de valóban nagyon fura, szappanos érzetet hagy maga után. Ennek ellenére nem éreztem, hogy szárítana, szépen tisztít és mivel csak este használom nem is bánom, hogy minden maradék sminket lerobbant. A pórustisztításra majd visszatérünk, egyelőre a javulást a tosowoong propoliszos szérumának tudom be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

elike

2018. november 8.

Nem rossz, de nem dobtam hátast ettől a lemosótól. Eléggé szárít és az ebből a vonalból származó tonerrel együtt már szinte kellemetlen. Más tonerrel "jól viselkedik", mármint a ropogós érzés a bőrön, amit maga után hagy egy lágyabb tonerrel elmúlik. Amikor elkezdtem kipróbálni (a hozzá való tonerrel együtt), akkor pár nap múlva előjött pár csúnya, mély pattanás, de ekkor más készítményt is kipróbáltam, ezért lehet, hogy attól volt. Szünetet tartottam és most elhasználom a minta végét, hogy lássam, ettől volt-e a pati? Most két nap után még nincs baj.
A pórusokra gyakorolt hatást ekkora mintával nem tudom eldönteni. De nem fogom megrendelni a teljes kiszerelést, mert annyira nem volt jó, a pórusokra meg ott van más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

Una

2018. szeptember 1.

Az első 2-3 hétben remekül működött, levitt mindent, picit szárított ugyan de hidratálással nem volt vészes, napi 1x használtam. Aztán hirtelen elkezdett nagy gyulladt pattikat okozni, azóta többször próbáltam,1-2 hónap kihagyással is, úgy hogy minden mást kihagytam a rutinból, reménykedtem hátha nem ettől jöttek elő, de ez volt a ludas.. A kiszerelés viszont sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Tlanka

2018. június 20.

Megtaláltam ezt a lemosót, és szerintem egyelőre nem is fogom lecserélni! Gazdaságos, kevés fogy, szépen tisztít. Használat után matt a bőröm, felveszi a harcot a pattanásokkal. Mióta használom rendszeresen a maszkkal együtt, sokkal szebb a bőrképem. De! minden nap nem tudom használni, mert úgy szárít, szóval 2 naponta szoktam váltogatni micellás vízzel, vagy ha aznap sokat voltam kint és koszosabbnak érzem a bőröm, vagy ha sminket viseltem. A sminkeltávolító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert ha van is rajtam, akkor előbb eltávolítom azt olajjal, vagy micellás vízzel vagy nedves törlőkendővel, utána jön a lemosó. Amit nem szeretek, hogy valóban nagyon csípi a szemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

zagnes89

2018. június 4.

A skinfood tojásfehérjés lemosója után nagyon más élményt nyújtott: egyáltalán nem szárított, mégis tisztább lett a bőröm. Eleinte jó érzés volt használni, de sajnos nem távolítja el teljesen a sminket (okok, először olajos lemosót kellene használni, de kétszeri lemosás után már nem kellene sminknek maradnia a bőrömön). Csípi a szemet! Sajnos mire a végére értem addigra teljesen beolajosodott tőle a bőröm, pedig mindent megpróbáltam: toner, szérum, krém egymás után, hol egyiket másikat kihagytam, máskor semmit sem használtam utána de mindig ugyan az volt az eredmény. Elhasználtam keservesen (egyébként a skinfoodhoz képest meglepően gyorsan sikerült pedig nem használtam többet belőle), de nem veszem újra. Ugyan kevesebb lett a miteszerem, de most hogy a cosrx lemosóját használom, még tisztább a bőröm és picit kevésbé is zsírosodik ráadásul az a szememet sem csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Bubucim

2018. május 20.

Nekem nagyon jól bevált. Az egyetlen negatívuma számomra, hogy van benne illatanyag. Az orrom nem zavarja, kifejezetten tetszik. :) A pattis bőrnek viszont lehet, hogy nem. A csomagolása egyébként megváltozott. Olyan szocialista bézs lett. :) Jugoszláviában nőttem fel, és valami ilyen színű lehetett, nem tudom,mi, de ránézve ez jut eszembe. :) Nagyon érdekes benne, hogy bár fehér színű, tehát krémes lemosó, a használata után olyan érzésem van, mint a géles lemosók használatát követően szokott. Az illatanyag miatt lehet, hogy nem veszem újra. Vlk írta (ezúton is köszönöm), hogy halványítja a foltokat. Most nagyon rálesek, meg az LRP Duóval jól befürödtem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

hagane1994

2018. április 23.

Legjobb arclemosó ❤
Sokáig elég és szinte teljesen eltüntek az aknés foltjaim tőle, szóval mindenképpen újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Legjobb arclemosó ❤

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Mannitol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.