Innisfree

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: candice01, Módosítva: 2015. május 27.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

​Arclemosó jeju vulkáni hamuval

• felszívja a felesleges zsírt, tisztítja a pórusokat
  • eltávolítja a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket

Lanett

2018. április 15.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos rengeteg mitesszert okozott. Az illata egyébként jó, szépen tisztít és csak minimálisan szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

0808

2018. március 20.

Nálam az alap, megunhatatlan le nem cseréledő termékek között stabil helyet vívott ki magának.
Egy szép összetevőkkel rendelkező, jól habzó krémes arclemosó. Makulátlan tisztítóerővel rendelkezik és roppant kellemes a bőrömnek, a benne lévő pindurka hamu?szemcsék a vízzel keveredve olyan szépen elegyednek, hogy egyáltalán nem karistolják az arcom, nem okoznak mikrosérülést a bőrön. Mindezt csak azért írom mert nem kell attól félni, hogy olyan mint egy arcradír, -igen tudom tudom, már leszálló ágban vannak a "dörzsik" jó ideje befutott az új generáció itt a kémiai hámlasztás ideje.
Az illata roppant kellemes. Az én bőröm normál (kicsit vízhiányos) ,semmiképp nem zsíros, de mégsem szárítja ki.
Csak egy leheletnyi kell belőle, mert ekkora mennyiségtől is gazdag krémet kapunk, bőven jut belőle a nyakamra dekoltázsomra is.

Egyetlen egy negatívuma a tubussal kapcsolatban jutott eszembe, még pedig az , hogy amikor már kifogyóban van, iszonyat nehéz kiimádkozni belőle és bizony előfordul, hogy ilyenkor egy háremnek való mennyiséget is kipréselek belőle.

Én jó szívvel ajánlom Mindenkinek!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

Én jó szívvel ajánlom Mindenkinek!!

liababa

2018. március 13.

Nagyon szeretem, jelenleg a kedvenc arctisztítóm. Nem szárít, de a pórusokat látványosan tisztítja. (Clinique Moisture Surge hidratálót mindig használok utána - enélkül valószínűleg húzódna a bőröm.)
Ami nekem pozitív, de simán lehet hogy valakinek éppen ezért nem tetszik: olyan érzetet hagy maga után mintha szappannal mostam volna arcot.
Jól habzik, kevés kell belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Jól habzik, kevés kell belőle.

eisenhauer_virginia

2017. december 31.

Ez a kedvenc arctisztítóm, immár a harmadikat fogyasztom belőle. Nagyon sokáig elég a termék, és az összetevői fantasztikusak. Szeretem, hogy jól habzik, így könnyen végig tudom dörzsölni az arckefével a bőröm. Szabályszerűen érzem, ahogy a pórusaim kitisztulnak a használatával. Az illata valami fantasztikus. Egyszóval élmény mindig a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 31.

Herbst8101

2017. október 11.

Az arcradír változatával jobban elégedett voltam mint ezzel. Tisztítani tisztított de a pórusaim méretén nem sokat javított, azt reméltem kicsit kisebbek lesznek ennek a használatával. Az illata tetszik, kevés vízzel kis mennyiség jól felhabzik s puha krémes habot képez. A kis szemcséket alig érezni de nekem így pont megfelelt. Pattanásokat nem okozott de azt sem akadályozta meg, hogy néha egy-kettő kijöjjön. Különösebb csodálatot nem váltott ki belőlem ez a lemosó emiatt most pihenőn is van a polcon. Viszont tesztelgetem majd még s ha látok valami különösebb pozitív változást a használatától megírom, eddig eléggé átlagos számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

yokkoa

2017. október 6.

Na, akkor újabb update!!! Nem ez a cucc volt a hibás, hogy használata után visszazsírosodott a bőröm, meg rosszabb állapotba került! A bajt az okozta, hogy nem jól hidratáltam utána. De most, hogy megvan végre a nekem ideális arcápoló is, nagyon jól működik ez a habzó lemosó!!! Heti 1-2x használom, így pont jó. Akinek hiányzik a "csikorgós" tisztaság, vagy a radírozó szemcsék: borsónyi krémhez borsónyi mennyiségű szódabikarbónát szórok és vagy vizes kézzel, vagy vizes arckefével viszem fel az arcomra. Brutál mód felhabosodik és visz zsírt, elhalt hámsejteket, mindent!

UpD: megrendeltem másodszor is, és nagyon, de nagyon akartam szeretni. Mostanra be kellett azonban látnom, hogy az arcbőröm sokkal rosszabb állapotba kerül, mikor ezt használom. Durván zsírosodik tőle, plusz minden kis seb belobban, gyulladt lesz, ég, ami pattanás vagy mitteszer után maradt, fáj is... bőven elég az én kombinált bőrömnek a micellás víz! Pont mikor már kezdett rendbe jönni )-;

A háromhetes pályafutása során egész jól teljesített. A zsírosodást - a kevert típusú bőrömön - egész jól visszafogta (bár nem teljesen egyértelmű mennyi szerepe volt ebben a sós tengeri levegőnek; azért megnéztem volna télen is). Megfelelő mennyiségű (nem túl sok) vízzel nagyon kellemes, vastag, sűrű habot képzett, mégis ultrakönnyű volt lemosni. Amiben tényleg szuper volt: az orromon a hatalmas pórusokat gyönyörűen összehúzta láthatatlanra. Azt viszont nem tudta megakadályozni, hogy időről-időre ki ne jöjjön egy-egy gyulladt (a bőr mélyebb rétegében lévő, kinyomhatatlan) pattanás. A további kísérletezésnek egy túlbuzgó angol reptéri munkás vetett véget, mikor kidobatta check in-nél a kézipoggyászomból :D itthonról bezzeg simán kiengedték. Hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 6.

Boriskajuliska

2017. szeptember 6.

Már a második 300ml-es tubusnál tartok, és újra fogom venni ha egyszer nagy sokára elfogy. Nagyon finom, ám "vastag" habot képez, nem szárít és makulátlan tiszta utána a bőröm. Mivel zsíros bőröm van, csodát nem várok ebben a tekintetben, viszont bőven elég hogy szépen tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Kaha91

2017. április 20.

Most fogyott el az első tubusom (kb fél évig használtam), újra is rendeltem. Nagyon elégedett vagyok a lemosóval, előtte egy másik lemosót használtam a márkától, de ez jobban a kedvemre való. Nem szárít, kíméletes az érzékeny bőrömmel. Az állaga kicsit furcsa, de hozzá lehet szokni. Örülnék ha pumpás kiszerelésre váltanák a csomagolást az utolsó cseppeket nehéz kisajtolni belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

ravadri

2017. április 19.

Elhasználtam egy tubussal, nagyon sokáig elég volt (kb. 5 hónapig), tehát árához képest gazdaságos. Az illatát nagyon-nagyon szerettem. :) Szuper a habzása és a tisztító hatása is, nagyon szerettem, viszont engem kicsit szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Bibi

2017. március 4.

Icurka-picurka is elég belőle, nagy, puha habot csinál, kíméletesen tisztít, nagyon kellemes, tisztaságillata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Mannitol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.