Innisfree

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: candice01, Módosítva: 2015. május 27.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

​Arclemosó jeju vulkáni hamuval

• felszívja a felesleges zsírt, tisztítja a pórusokat
  • eltávolítja a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket

Villango

2017. január 27.

Nekem inkább krémhez hasonlít mint lemosóra, furcsállom ezt a 2. helyen lévő glicerint........de jól végzi a dolgát. Nem venném meg normál kiszerelésben, mintám volt belőle csak, de jól tisztított és nem szárított. Kb ennyit kell tudnia egy jó lemosónak.
Dove szappannal mosok arcot, és ez így jól is van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Dove szappannal mosok arcot, és ez így jól is van. :)

Veronix

2017. január 7.

Lassan a végére érek, úgyhogy ideje értékelnem, mert imádtam. :) Nagyon kevés elég belőle. Egy borsónyi cucc nagyon krémes habot képez, mely vastagon beborítja az arcomat. Tényleg inkább krémet képez, mint habot, de nekem ez tetszik. :) Használata után makulátlanul tisztának és frissnek érzem az arcbőrömet. Minimálisan talán szárít, de mivel extra zsíros az arcbőröm, így nálam ez nem probléma.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

molnar.dia

2016. december 30.

Kb. 3 hónapja használom és számomra ez a tökéletes arctisztító. Télen picit túlszárít, de szépen rendbehozta a problémás bőröm. Alapvetően az összes Innisfree termékkel jók a tapasztalataim, pedig nem vagyok egy egyszerű eset a hiperérzékeny, problémás, nyáron zsírtenger, télen szahara szárazságú bőrömmel :) Ja és nem irritál egyáltalán, ez nekem plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 30.

GNóri

2016. augusztus 22.

Őszintén szólva a hócipőm tele van a tökéletes arclemosó megtalálásával. Ez sem lett az igazi. Egyáltalán nem hab állagú, hanem egy masszív, sűrű krém. Állagának köszönhetően jól tisztít, minimálisan szárít. Az illata kellemes, szappanos-agyagos tisztaságillat, bár nekem túl erős. Sajnos pár nap után viszkető piros kis furcsaságok jöttek ki az arcomon, nem pattanások, mert nem lehet őket kinyomni. Semmi más nem változott a rutinomban, így feltehetően ez a lemosó a hibás:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

erika0325

2016. július 9.

A csodálatos illatával kilóra megvettek:-) Ez valami isteni finom! Már csak azon izgultam, hogy a funkcióját is ellássa. Nagyon szuper, krémes, lágy, selymes lemosó, nem száírt, jól tisztít. Egy élmény a használata, bár azok a kis szemcsék amik vannak benne, érthetetlenek számomra, ahhoz kevés, hogy radírnak nevezzük, de üsse kavics:-)
Frissítés: a kis szemcsék elolvadnak használat közben, aminek külön örülök, így tuti nem sietem el az arcmosást, mert megvárom, míg az összes szemcse eltűnik:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 9.

monike

2016. június 9.

Azt hittem ez is szárítani fog mint a cosrx good morning ph-s arclemosója, de pozitívan csalódtam! Nagyon kellemes használni: sűrű krémes, és nagyon tetszik az illata! Nagyon jól tisztít, szóval 5☆

Már az Iherben is lehet kapni!;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 9.

Már az Iherben is lehet kapni!;-)

dzsanki

2016. április 14.

Alaposan tisztít, én egy koreai arctisztító készülékre kenve használom, ami egy borsónyi mennyiségből is szép habot képez az arcon. Nem irritál, nem zsírosít, nem szárít, teszi a dolgát, tisztít. Nagyon sokáig elég, 5,5 dolcsiért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

Mower

2016. január 2.

Szeretem az innisfree termékeit. Nem okoz bőrirritációt, szépek az összetevők. Ezzel a termékkel is meg vagyok elégedve. Alaposan tisztít, nem szárítja a bőrömet, nem okoz zsírosodást. Nagyon kevés elég belőle, így az ára is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

ancsr

2015. november 25.

Ez az első koreai termékem, amit 2 hete már használok, imádom. Nagyon jól tisztít, az én bőröm nagyon szereti. Az állaga szuper, egy sűrű krém, ami kis vízzel szépen eloszlik, nem igazán habzik és alig kell belőle az arcra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

86csilla21

2015. augusztus 9.

Ez az arctisztító krém( mert hogy inkább krémes mint habos, sőt egyáltalán nem habos) maga a csoda. 2 hete használom, nagyon jól tisztít, egyáltalán nem szárít, sűrű krém, vannak benne kis radírozó gyöngyök(??) de határozottan nem radír, bár fontolgatom, hogy megveszem a márka hasonló bőrradíros arctisztítóját. Innisfree termékben eddig még nem csalódtam, ebben sem, Kivételes minősígű termékeket gyárt a márka, és egyáltalán nem horror drága kategória, mindenkinek ajánlom kipróbálásra. A kombinált bőrömnek ez egy csoda. Mlg a száraz részeket sem szárította. Újra és újra meg fogom venni. Csillagos hatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Mannitol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.