Innisfree

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: melanie500, az összetevőket feltöltötte: szabob1996, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Olajmentes bőr egész nap. Minimalizálja a pórusokat és ráncokat.

Kettős faggyúkontroll rendszerrel biztosítja, hogy reggeltől estig hatékonyan csökkentsd a bőröd kifényesedését:
- ásványi porral elnyeli a felesleges faggyút
- természetes ásványokkal kontrollálja a faggyútermelést

Kisimítja az apróbb ráncokat, és csökkenti a pórusok méretét. Így a bőröd a legszebb, legjobb formáját tudja hozni, sima, egyenletes felületre sminkelhetsz. A Csedzsu szigetekről származó tiszta ásványvízzel és mentával segíti elő a bőr frissességének megőrzését.
Az Innisfree ezen terméke is mentes a parabénektől, talkumtól, mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagoktól, állati eredetű összetevőktől, és a nem ásványi eredetű poroktól.

niki123

2016. október 3.

Rájöttem, hogy a másik Innisfree Primerem van, nem ez. :( Próbálom eltüntetni a véleményt.

Nagyon megszerettem. Egésznap képes kordában tartani a könnyen kifényesedő bőröm és a pórusokat is elfedi. Különleges púderes és kicsit nehezen eloszlatható tömény állaga van, de felvitel után abszolút nincs nehéz érzete. A bőröm pillanatok alatt felszívja. Nem minden alapozóval jönnek ki jól. Végre egy primer, ami ér is valamit és nem csak egy plusz lépés a reggeli rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

steffy

2014. szeptember 13.

Nagyon jó kis primer, bár csak két hete használom és nem minden nap. A Benefit hasonló termékével simán elveszi a versenyt, ugyanis különbséget nem látok a kettő között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Pöti

2014. július 10.

Engem is meglepett, hogy ez a primer nem csak öt csillagot kapott eddig. A termékcsaládból nekem ez vált be a legjobban. Kellemes mentás illata van, a pórusaim azonnal kisebbek lesznek tőle, a bőröm matt. Az alapozó szépen terül rajta, nem foltosodik ki a nap folyamán se. Rá egy kis No Sebum mattító púder és a zsírt el is felejthetem egész napra.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 10.

Mildi

2014. február 11.

Meglep, hogy nem vagytok elájulva ettől a primertől. Én már a másodikat rendeltem az e-bayről, és paranoiásan rettegek, hogy egy reggel nem találom az Innisfree-met a fürdőszobapolcon, ezért lehet, hogy rendelek mégegyet, és elrejtem a széfbe. :-) SZUPER ez a krém! Felkenéskor nem is a kezemre teszem, hanem az arcomra, mert azonnal beszippantja a bőröm, és csodás, egyenletes felszínű és matt lesz tőle. Elég megtámogatni egy kis kompakt púderrel, és nálam a nap végéig kitart a hatás. Egyetlen hibája van, de az is inkább az én hibám: ha túl sokat teszek, kifehéredik, persze ez csak a száradás után derül ki, úgyhogy párszor már megijesztettem a pasimat a hullafoltjaimmal. Persze nedves kézzel simán orvosolható a probléma. Nálam kenterbeverte az Estée Lauder Idealist Pore Minimizing Skin Refinishert (http://kremmania.hu/kremek/idealist-pore-minimizing-skin-refinisher), márpedig a TIZEDÉBE kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 11.

Oslacrimale

2013. október 15.

Én is hasonló véleményen vagyok, mint melanie550. Nem vettem észre semmilyen különbséget, ugyanúgy átfényesedett a bőröm 2-3 óra után. Én is nyáron kezdtem el használni a legnagyobb melegben,de alapvetően pont emiatt vettem meg, a hűvösebb időben kevésbé fényesedik ki a homlokom. Még azért próbálgatom...

Update: szóval az utóbbi hetekben elég sokat próbálgattam, de semmi változást nem tapasztaltam, pedig most már nincs hőség. Nem érzem, hogy mattítana, sőt, mintha hamarabb átfényesedne a homlokom... kár. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

melanie500

2013. augusztus 5.

10.10$-ért rendeltem e-bayről. Hát. Sajnos nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Átfényesedik a homlokomon 2-3 óra után, hiába ígéri az olajmentességet egész nap. Hozzáteszem 40 fok van. Remélem hűvösebb időben e téren jobban fog teljesíteni. A szememen is összegyűrűzik a festék ugyanúgy, mint eddig, bár az arcomon meg kifejezetten jól tartotta a korrektort, és púdert. Kezdem azt gondolni, hogy inkább új szemhéjat és homlokot kéne vennem. Az illata menta és valamilyen édeskés növény keveréke, nagyon kellemes, egyáltalán nem erős. (átlátszó) Gél állagának köszönhetően nagyon könnyű eloszlatni egyenletesen a bőrön. Száradásügyileg olyan, mint a többi primer, várni kell, hogy beszívódjon egy kicsit. Nem kelt maszk érzetet, kellemes és könnyű a viselése. Az összetevő listát ugyan nem ismerem, mert krikszkraksz nyelven íródott a dobozára és tubusára is. Annyi viszont leesett, hogy 6-free, vagyis mentes mindenféle mesterséges hülyeségtől, ami nagyon pozitív. Egyelőre 3 és fél csillag, még biztos jövök update-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.