Best of Beauty 2019

Innisfree

Ár:   $32   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2019. február 1.

Ár:   $32
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Vizes textúrájú, gyorsan felszívódó olaj, zsíros és kombinált bőrtípussal rendelkezők is használhatják. A Jeju szójabab olaj finom részecskéi nemcsak erősítik, hanem egészséges ragyogást adnak a bőrnek.

Parabén, színezék és illatanyag mentes

Ár: 150 Ft /db , Eladó: Jusztina
Állapot: Minta, Helyszín: Pannonhalma , fizetés: Banki átutalás, posta
Lunalaluna

2019. május 28.

Mintát próbáltam, de már rendeltem is belőle, igaz nem teljes kiszerelést, hanem 10 db-os mintát. A szemem alá kenem, mert nagyon száraz, hiába rétegzem rá este már mindenfélével. Ezt reggel nagyon jól ki tudom használni, mert ápol napközben és sminkelni is lehet rá. A szemránckrémen csúszkál a korrektor, annyira utálom, de ezzel az olajjal megoldódik a probléma, csak érkezzen meg a rendelésem.Láttam, hogy van benne parfüm, ami szerencsére nem irritálja a szemem.

Már teljes kiszerelés is megvásároltam, töretlen a szerelem. Az egész arcomra és nyakamra is kenem esténként. Nem kell aggódni, nem zsírosítja a bőrt, pedig kombinált bőrtípusom van. A szemem alatti karikákat véleményem szerint halványította, de mindenképp kipihentebbé teszi a tekintetem és egyáltalán nem száraz már itt a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Lolychan

2019. február 27.

Mintát kaptam belőle barátnőmtől. Eléggé folyós. Zsíros a bőröm, de gyorsan beszívódott. Este használtam, reggelre puha lett a bőröm. :) Nem nagyon használok olajokat, ezért nem veszem újra, de ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

Antioxidánsok: Arbutin, Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Methyl Gluceth-20, Polyglycerin-3

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.