Innisfree

Ár:   $26   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vendi, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   $26
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Hidratáló és tápláló szérum organikus Jeju zöld tea kivonattal és zöld tea magokkal

• mélyen hidratálja és frissíti a bőrt
  • gazdag aminósavakban és ásványi anyagokban
  • zöld tea olaj tartalma tévén segít a bőrbe zárni a nedvességet

Ár: 6500 , Eladó: kanosmano
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: postázás esetén + 500ft

Blackxentric

2020. április 11.

Mikor ki volt száradva a bőröm elhasználtam egy mintát belőle. Kellemes volt és nagyon jól hidratált. Ha száraz bőröm lenne lehet beszerezném. A többi mintát is el fogom használni, hátha hosszabb távon megszeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Daina

2020. február 23.

Skincare junkie-ként és a koreai bőrápolási termékek nagy rajongójaként erre a termékre is beruháztam, mivel mindenhol ódákat zengtek róla. Elvileg ez egy "must have" és "cult favourite". Hát, jó nagy idióta voltam, hogy bedőltem a hype-nak körülötte, és anélkül rendeltem meg, hogy rendesen végig olvastam volna az összetevők listáját. Tele van nyomva alkohollal, parfümmel és természetes illatanyagokkal (bergamott, mandarin, grapefruit, narancshéj kivonat) amik természetesen ugyanolyan rosszak a bőr számára mint a mesterséges illatanyagok. Elég nagy csalódás volt számomra mivel a koreai termékek híresek a szuper INCI-jeikről. Csalódásomat tovább fokozta, hogy ennyi illatanyag után még kifejezetten kellemetlen is számomra az "illata", és még erős is. Hatása számomra körül-belül a nulla felé konvergált. Hála istennek, negatív reakcióm nem volt rá (elég érzékeny a bőröm) de pozitívat sem vettem igazán észre. Nem hiszem, hogy elhasználnám és ezzel az összetevő listával még elajándékozni se szívesen ajándékoznám el...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

rtteszvesz

2020. január 9.

Mintám volt belőle, engem nagyon zavart az alkohol jelenléte, elszoktam már tőle, így nem fogom megvenni teljes méretben. Kipróbálni jó volt.Zavar az illata, az alkohol érzete, hatásában pedig olyan kis semmilyen. Problémát nem okozott, de az én bőrömhöz nem is tett hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

Lencseee

2019. október 30.

A dudoros-pattanasos boromre "nincsmitveszteni" alapon kiprobaltam a benton green tea lotionjevel parositva. Es lass csodat...c vitamin ide, retinol oda, de ez a kombo olyan mertekben letisztitotta az arcomat, hogy most egy ideig csak ezeket hasznalom nappalra, es egy kis niacinamiddel felturbozva ejszakara. Nem tunt nagy durranasnak, csak kivancsisagbol vettem meg, mert sokat hallottam rola...es nagyon elfogult vagyok, nekem nagyon 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

zsuzzzsi

2019. június 12.

Most használom a 3. üveggel belőle. Az első kettő után volt egy kis szünet, volt más is, amit kipróbáltam helyette, de néhány hónap múlva újra megvetem. Ekkor már nem éreztem azt a wow hatást, mint korábban. Zavar az illata, az alkohol érzete, hatásában pedig olyan kis semmilyen. Lehet, hogy mostanában túl sok jó cuccot próbáltam és ezért nem érzem olyan hatásosnak de mindegy is, én többet nem veszem újra. Problémát nem okozott, de az én bőrömhöz nem is tett annyit hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

kissdzs

2019. május 31.

Egyszerűen tökéletes és imádom :) Hamar beszívódik, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Egyszerűen tökéletes és imádom :) Hamar beszívódik, jól hidratál.

nadalandy

2019. február 26.

Imádom. A teljes zöld tea termékcsalád megvan és azt használom, nem keverem más márkákkal és azóta a bőröm láthatóan megszépült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

bebuska94

2019. január 9.

Nekem is mintáim vannak belőle, már párszor használtam. Legutóbb hatalmas pattanások jöttek ki rajtam és nem akartak elmúlni. Így megpróbáltam végső elkeseredésemben ezt a szérumot és tök jól rendbe tette őket (vagyis inkább lenullázta a pattanásokat :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

cattitude

2018. december 24.

mintáim vannak belőle. engem nem zavar az alkohol, nem szárít. a zöldtea-kivonat szépen nyugtatja a bőröm. az illatával sincs különösebb problémám, az orromat nem zavarja és a bőröm se hisztizik tőle. okés kis szérum, mintákat használni belőle teljesen jó, de teljes kiszerelésben nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

hfancs

2018. szeptember 6.

Elsőre az illata egy kicsit furcsa volt, de nagyon megszerettem. Nagyon gyorsan beszívódik és kellemes érzetet hagy a bőrön, néha krém helyett is elég. Nyugtató hatással van a bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propanediol, Biosaccharide Gum-1, Glycerin, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane

Lásd denaturált alkohol.

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.

Mandarin héjának a kivonata. Hogy mire szolgál a krémekben arról nincs információ, Paula Begoun szerint főleg illatanyagként használják, és nincs semmilyen előnyös hatása  a bőrre, sőt potenciális bőrirritáló.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.