Innisfree

Ár:   $26   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vendi, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   $26
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Hidratáló és tápláló szérum organikus Jeju zöld tea kivonattal és zöld tea magokkal

• mélyen hidratálja és frissíti a bőrt
  • gazdag aminósavakban és ásványi anyagokban
  • zöld tea olaj tartalma tévén segít a bőrbe zárni a nedvességet

Innisfree The Green Tea Seed Serum (80 ml)
Ár: 5500 , Eladó: Hewogel
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 150 Ft /db , Eladó: Jusztina
Állapot: Minta, Helyszín: Pannonhalma , fizetés: --
zsuzzzsi

2019. június 12.

Most használom a 3. üveggel belőle. Az első kettő után volt egy kis szünet, volt más is, amit kipróbáltam helyette, de néhány hónap múlva újra megvetem. Ekkor már nem éreztem azt a wow hatást, mint korábban. Zavar az illata, az alkohol érzete, hatásában pedig olyan kis semmilyen. Lehet, hogy mostanában túl sok jó cuccot próbáltam és ezért nem érzem olyan hatásosnak de mindegy is, én többet nem veszem újra. Problémát nem okozott, de az én bőrömhöz nem is tett annyit hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

kissdzs

2019. május 31.

Egyszerűen tökéletes és imádom :) Hamar beszívódik, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Egyszerűen tökéletes és imádom :) Hamar beszívódik, jól hidratál.

nadalandy

2019. február 26.

Imádom. A teljes zöld tea termékcsalád megvan és azt használom, nem keverem más márkákkal és azóta a bőröm láthatóan megszépült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

rtteszvesz

2019. január 22.

Mintám volt belőle, engem nagyon zavart az alkohol jelenléte, elszoktam már tőle, így nem fogom megvenni teljes méretben. Kipróbálni jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

bebuska94

2019. január 9.

Nekem is mintáim vannak belőle, már párszor használtam. Legutóbb hatalmas pattanások jöttek ki rajtam és nem akartak elmúlni. Így megpróbáltam végső elkeseredésemben ezt a szérumot és tök jól rendbe tette őket (vagyis inkább lenullázta a pattanásokat :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

cattitude

2018. december 24.

mintáim vannak belőle. engem nem zavar az alkohol, nem szárít. a zöldtea-kivonat szépen nyugtatja a bőröm. az illatával sincs különösebb problémám, az orromat nem zavarja és a bőröm se hisztizik tőle. okés kis szérum, mintákat használni belőle teljesen jó, de teljes kiszerelésben nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

hfancs

2018. szeptember 6.

Elsőre az illata egy kicsit furcsa volt, de nagyon megszerettem. Nagyon gyorsan beszívódik és kellemes érzetet hagy a bőrön, néha krém helyett is elég. Nyugtató hatással van a bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

tara95

2018. július 3.

Kitet rendeltem, ami összességében elmondható mindegyik részéről: férfias illat, könnyed, pillanatok alatt beszívódó állag, olajos bőrre nyári rétegezéshez, kezdőknek, pasiknak, tökéletes. Nagyban nem fogom őket megvenni, hiszen télen én is száradok, meleg időben viszont tökély.

A szérum víz állagú, arclemosás után ajánlják. Az alkohol ellenére szuperül hidratál, kilövi a vízhiányt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

jemelja

2018. május 31.

Leárazva vettem, nem tájékozódtam az összetevőkről. A harmadik helyen alkohol van. Az illata nagyon erős, férfi spré illat, elég mű, nem szívesen használom emiatt. Nekem nem érte meg az árát. A hatását még figyelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

zorka1

2018. április 7.

Mintában rendeltem az ebay-ről. Szeretem az illatát, hűsíti az arcom, kellemes a bőrnek. Én tonizálás után és krémezés előtt használtam. Rendesen beitta a bőröm, kicsit ragadt az elején, de utána teljesen jól beszívódott. valószínűleg rendelek belőle egy újabb adagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 7.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propanediol, Biosaccharide Gum-1, Glycerin, Betaine, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane

Lásd denaturált alkohol.

Mandarin héjának a kivonata. Hogy mire szolgál a krémekben arról nincs információ, Paula Begoun szerint főleg illatanyagként használják, és nincs semmilyen előnyös hatása  a bőrre, sőt potenciális bőrirritáló.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.