Innisfree

Ár:   $14   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. január 2.

Ár:   $14
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A korábban megjelent The Minimum Ampoule Essence új változata

Hipoallergén eszencia 98,9% természetes összetevővel. Nyugtatja és hidratálja az érzékeny bőrt, javítja annak rugalmasságát, madecassoside tartalma révén pedig segíti a természetes védőréteg megerősítését.

Bőrgyógyász által tesztelt, bizonyítottan nem komedogén.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Propanediol, Glycerin

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.