InstaNatural

Ár:   €20   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: renataH, Módosítva: 2016. június 24.

Ár:   €20
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segít megelőzni és csökkenteni az öregedés jeleit, a ráncokat, finom vonalakat, a napsugárzás és életkor miatt kialakult pigmentfoltokat. Nagy mennyiségben tartalmaz antioxidáns hatású összetevőket: 20% C vitamint, E vitamint és ferulic savat. További fontos összetevői a hyaluronsav, argán-, vadrózsa- és homoktövis olaj.

HRenata

2016. május 26.

Három hete használom ezt a szérumot. Előtte Paula c vitaminos szérumát használtam, de annak nem jött be az állaga. Viszont valami c vitaminost mindenképpen akartam, végül ezt rendeltem meg. Sötétkék pipettás üvegben van, világos narancssárga sűrűbb folyadék, szörpre emlékeztet, narancs illattal. Nekem gyorsan beissza a bőröm, nem marad utána ragacsos érzés, pedig arra számítottam. Önmagában nem elég, kell utána krém is. Reggelente használom. Mivel előtte már több dolgot változtattam, és kicsit rendbe tettem a bőröm, meg amúgy is a megelőzésben hiszek, így a hatása most nem látványos, 10-20 év múlva tudnám megmondani, hogy eredményes volt -e :) Mindenesetre kellemes használni, a bőröm sima és puha.
Nézegettem a márka több termékét is, ami itt fent van és a honlapjukon is. Sokat hezitáltam, hogy ezt a szérumot vegyem-e. Némelyik termékük összetevőlistája szinte túl szép hogy igaz legyen, illetve elvileg nem is működhetne, mint a 2,5% retinolos szérum...de a vélemények alapján mégis tudnak valamit. Szóval lehet, hogy mást is kipróbálok tőlük még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 26.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ferulic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Algae Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.