Intelligent Nutrients

Ár:   $70   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2019. december 6.

Ár:   $70
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránccsökkentő, bőrtónus kiegyenlítő szérum, mely legyőzi az öregedés szemek és ajkak körüli, valamint  a homlokon megjelenő nyomait. A koncentrátum 11% -nyi tiszta, aktív növényi őssejtet tartalmaz, ennek köszönhetően rendkívül hatékonyan csökkenti a finom vonalakat és a ráncokat, újraéleszti a bőrsejteket, feszesíti és látványosan megfiatalítja az öregedő bőrt, kiegyensúlyozza a bőrtónust. A gyorsan és nyom nélkül felszívódó koncentrált komplex védőréteget képez a bőrön, megóvva azt az öregedés korai jeleinek megjelenésétől. Sejtszinten regenerál, serkenti a kollagéntermelést, csökkenti a hegek mélységét, halványítja a foltokat, rugalmassá és ragyogóvá teszi az arcbőrt.

• Nem tartalmaz: mesterséges illatanyagokat, etoxilezett peszticideket, ftalátokat, propilén-glikolt,  szilikont vagy kőolajszármazékokat
  • Vegán
  • 100% -ban megújuló forrásból származó alapanyagokból