Intesa

Ár:   790 Ft   Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 750 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. április 28.

Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 750 Ft

Ár: 750 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
jucus8

2016. szeptember 24.

Erős tartás!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Erős tartás!:)

hagicica20

2013. április 16.

Olcsó, jó minőség, kitűnő tartást ad, nem ragasztja össze a hajat, illata van és nem szaga mint sok más hajlakknak. És ami a legfontosabb használata után nincs a levegőben az a torokkaparó szag. Nagyon sok vetélytársánál az a baj, hogy van bennük valami adalékanyag amitől az embert el-el kapja a köhögési roham és keserű ízt hagy a szájban belélegzés után. A fodrászomtól lestem el és nem bírtam ki, hogy ne kérdezzem meg miért használja ezt. Akkor mondta el ezeket a tényeket amit leírtam és azóta én is tapasztaltam. Jó kis dolog. Mivel elég sokat kapunk relatív jó pénzért, ezért ezt szoktam használni a karácsonyi fenyő-asztaldísz tartósabbá tételére. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.