Intimissimi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Intimissimi üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, az összetevőket feltöltötte: Evie, Módosítva: 2014. december 10.

Lelőhely:   Intimissimi üzletek

DianaS

2017. szeptember 4.

Én is cseréltem, de nem tudom minek nevezni ezt... nagyon alkoholos, kifújásnál még érződik a púderes beütés aztán már el is illan. Abszolút csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Lin

2017. január 30.

Csere útján került hozzám, a vélemények alapján teljesen más illatot vártam. Az én bőrömön semmi púder, csak valami szúrós, zavaró "illatocska", és ahogy lenni szokott a nem tetsző illatoknál még tartós is nagyon. Hamar tovább is adtam rajta!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 30.

Masnuci

2016. november 2.

Úgy látszik most a bőrös korszakomat élem. Valahogy vonzanak ezek a már-már férfiassá váló, mégis púderesen lágy illatok. Nyitáskor erőteljesen érezni a bőr illatát, aztán hátrébb húzódik, és valóban olyan rúzsos illattá válik, mint azt előttem vanillacaramella.sweet leírta. A tartósságáról még nem nagyon tudok nyilatkozni, de az árát tuti megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 2.

bobherceg80

2016. augusztus 31.

Kezdetben citrusos-púderesen indít,aztán bőrös-púderessé,és kicsit férfiassá válik.Legvégül marad a nagyon enyhén bőrös,finom,cseppet sem fojtogató púderesség.Nagyon tetszik!Közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

GNóri

2016. augusztus 9.

Itt KM-en vettem meg ismeretlenül, mert nagyon kedvező árban rakta fel egy kedves krémmániás. Nagyon pozitív csalódás lett. Rajtam a Dita von Teese Erotique-ra hasonlít, ám édeskésebb, és sokkal nőiesebb annál. Füstös, bőrös-borsos, vaníliás finomság, a tartóssága is egész jó. Inkább hűvös időre való, őszi, bőrdzsekis illat lesz nekem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

dandy

2016. július 18.

Kellemes kis illat, inkább hűvösebb időben mutatja meg magát. Felfújáskor van valami benne, ami az orromnak nem tetszik, nekem olyan ánizsos illat (nincs benne:))), de gyorsan el is illan és egy nagyon nőies, édes, krémes, púderes, vaníliás illat marad, ami elég tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

nicole74

2016. február 22.

Kellemes csalódás volt számomra ez az illat. Jobban tetszik, mint az Innocente. Kenzo Amour, és Boucheron Trouble keveréke nekem. Édeskés, de nem olyan erős, finom, nőies, lágy csábító illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 22.

despoina

2015. július 11.

Én az Intimissiben probáltam a pénztárnál, nekem nem jön be. Túlságosan fujtogató és zavaró illat. Ha ajándékba kapnám vásárláshoz elajándékoznám mert nem az én világom. Bár a cég részéről egy okos marketing lépés, még ha picit túlárazottnak is tartom az értékhatárt .. (Én Intimissibe csak alsóneműért járok a melltartok alapból kiesnek nálam,mert a cég nem tart a kosárméretemben. Nehezen jönne össze igy az összeghatár.. )
+ Van aki itt a Le Petite-hez hasonlítja, nos én a francia parfüm imádoja vagyok de szerintem semmi közük egymáshoz. Az egyik egy klasszikus, feketecseresznyés luxusillat míg az Intimissi egy erős átlagos parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

Havascica

2015. április 7.

Tegnap kaptam ajándékba. Eddig még sose volt ilyen tartós parfümöm, pedig több,drágább parfümöt is kipróbáltam már.
Leginkább az fogott meg, hogy diszkrét, nem hivalkodó illat, mégis a nap végén is éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

amidala

2015. január 2.

Ajándékba kaptam. Elsőre nem tudtam eldönteni, hogy tetszik e, de rá kellett jönnöm, hogy a bőrömön nagyon jó illata van, sokan dicsérték, és én is beleszerettem végül. Nagyon szép az üvege, nem mellesleg NAGYON tartós, biztos fogok még venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Isoeugenol, Limonene

Részletesebb információ a smartskincare-en.