IOPE

Ár:   $6   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2017. november 15.

Ár:   $6
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Ciprusafa-levél kivonattal nyugtatja az érzékeny bőrt és segíti a bőr regenerációját. 10 káros összetevőtől mentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

hinoki hamisciprus leveléből nyert kivonat. Az összetevő egyik gyártója szerint az összetevő hatásosabb a pattanásokat okozó P. acnes baktérium ellen, mint a teafa olaj.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.