IOPE

Ár:   $27   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gothmarypoppins, Módosítva: 2015. június 3.

Ár:   $27
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Por állagú arclemosó, mely kisimítja a bőrt, javítja annak feszességét, és elősegíti az arclemosást követően használt termékek felszívódását

elixir

2018. június 29.

Végre!!!! 40-42 napig tartó magyarországi vámkezelés!!! (0,- forintot kellet fizetni) után megkaptam a csomagban (gift- 20 USD). Alig várom, hogy elkezdhessem használni. A roseroseshop-tól szoktam néha rendelni.

update: Elhasználtam egy flakonnal. Szuper jól tisztít és puhán tart. Zsíros és/vagy érzékeny bőrre is ajánlom. (Később vettem egy Myzogen enzimes tisztító port is, de ez jobb.)

OFF: A Magyar Posta egy katasztrófa. Kevés emberrel próbálnak működni, egyre drágábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 29.

Amea

2016. április 19.

Ez annyira jó, hogy csodálom, hogy nem büntetik!
Nagyon de nagyon kevés kell belőle, eszméletlen puha finom habja van, tökéletesen tisztít. Az eredmény mosás után azonnali selymes bőr, hosszabb távon pedig a bőröm tónusán is javított.
Újravevős, sokcsillagos, megérte az összes ráköltött koreai wont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

Ez annyira jó, hogy csodálom, hogy nem büntetik!
Újravevős, sokcsillagos, megérte az összes ráköltött koreai wont.

erika0325

2016. április 10.

Nyárra vettem meg, mivel az AHA hámlasztást nyáron nem viszem túlzásba, így gondoltam enzimes hámlasztással váltom fel, ami sokkal kíméletesebb, mégis elég szépen feloldja a felső szaruréteget. Hetente kb háromszor használom, és nagyon megszerettem, szépen tisztít, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 10.

gothmarypoppins

2015. május 28.

Minta tasakot kaptam, (NoraH <3) de mivel méretes adag az a két gramm, termekminta dobozban tartom.
Szeretem a különleges állagú dolgokat, ez sem kivétel, egy tejpor durvaságú és színű keverék.
Alaposan tisztít, én nem a megadott tenyérben habosító módszert használtam, hanem egyenest vizes arcra pöttyöztem, és ott kentem szét. Mikro-adag elég.
Amikor az INCI-t töltöttem fel, és megláttam a harmadik összetevőt, felsikítottam, laktóz érzékeny vagyok, és itt az arcomra kentem már többször is? Várjunk... Csak az enzimtermelésemmel van defekt, akkor ez most árt vagy nem? Némi keresés után találtam ezt a cikket:
Azaz nyugi van, nekem szabad, de azért folt-próba kevésbé látható helyen nem árt.

Értékelés: Jól tisztít, de nem szárít, valahogy úgy érzem, mélyen leoldja a piszkot, és olyan friss, rózsás arcom lesz tőle, de nem ráncosra szárító. Tetszik az állaga, hogy könnyű, azaz utazáshoz lehet vinni, és nem minősül folyadéknak. Ár-érték arányban az a 27$ (kb. 7700 Ft) 50 g-ért kicsit borsosnak tűnik, igaz nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Mannitol, Lactose, Acetyl Glucosamine, Betaine, Butylene Glycol, PEG-75

Forrás: ITT

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

A proteázok fehérjebontó enzimek. A kozmetikumokban keratinoldó, exfoliáló hatásúak, ezáltal alkalmasak pl. korpás szeboreás bőrök tisztítás előtti felpuhítására.

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.