IQQU

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. június 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Parabén- és illatmentes, magas faktorszámú fényvédőkrém. Különleges "dry formula", ami lehetővé teszi, hogy sminkelt bőrön is alkalmazzuk.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

UnVraiAnge

2011. július 4.

Azonnal megrendeltem ezt a fényvédőt, amikor ráakadtam az oldalra, mert gondoltam végre megtaláltam azt a napkrémet, amitől nem fogok úgy kinézni, mint Casper kishúga. A textúrája nagyon érdekes, krémes de mégsem ragadós; engem konkrétan a műhóra emlékeztet. Kellemes felkenni, könnyen eloszlik és szinte láthatatlan a bőrön, ami eddig remekül hangzik, nemde? Csak, hogy kb. 20 perc elteltével az egész bőröm úgy fénylett, mintha vazelinnal kentem volna be! Megpróbáltam még párszor használni, de a végeredmény ugyanez lett minden alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Saccharide Isomerate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.