Best of Beauty 2019

IsaDora

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cassie25, Módosítva: 2018. november 23.

Lelőhely:   Douglas

• Selymes, puha textúra
  • Hosszantartó hatás
  • A színek tökéletesen keverhetőek egymással

4 színösszeállításban kapható

Ár: 1500 , Eladó: vikcy1
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Foxpost, személyes átvétel
Shelia

2017. január 29.

61es, smoky mauves palettát vettem meg. A színekkel, tartóságukkal alapvetően elégedett vagyok, viszont 4 hónap alatt 6 színből 2 a palettán belül ketté tört....pedig nem hordom magammal, semmilyen ütés, leesés nem érte. Ebben az árkategóriában ez szerintem nem engedhető meg, így 3 csillag....
(a négyes palettánál ilyet nem tapasztaltam) sajnálom, mert nagy Isadora rajongó vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 29.

Barbika4

2015. november 9.

A képen látható palettát vettem meg. Az én visszafogott ízlésemhez, és a kék szememhez tökéletes. Nem porzik, szépen pigmentált selyemfényű színek, melyek szépen egybeolvadnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Lauu

2015. szeptember 16.

Nagyon jó kis paletta, a matt chocolates-ből már elfogytak a világos színeim és persze, hogy külön nem lehet kapni, így megvettem ezt. Pupa alappal használom, még a legvilágosabb árnyalat is "látszik", jól építhető, nem porzik. Szerencsére a fényesebb árnyalatok sem csillognak, inkább selyemfényűnek mondanám, bár féltem tőlük, simán alapnak is használhatóak. A sötéttel én is szoktam a szemöldököm csinosítgatni :) Jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Poppy5

2015. szeptember 12.

Ausztriában láttam meg ezt a terméket. 60 nude essencials és a 61 smoky mauves paletta van meg, a kettő nagyon hasonlít egymásra, de nem tudtam dönteni, utólag kiderült nagyon jó, hogy elhoztam őket! A paletta tényleg kívülről nagyon gagyi hatású, bár mindig birkózok a kinyitásukkal, ami annyira nem szuper, belülről viszont mindent felülmúl! Csodás minőség, hihetetlenül szépen pigmentáltak a színek, nagyon jól variálhatók hétköznapra és alkalomra is, fényes-matt színek váltogatják egymást. Tartós alappal, mivel nem használok semmit (Artdeco, vagy Urban Decay) alap nélkül, nem tudom anélkül milyen lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

beautyanna

2015. augusztus 23.

Szerintem tökéletes nude paletta, a matt árnyalatokat a szemöldökre is lehet használni, nagyon megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 23.

gina82

2015. július 28.

Érdekes,hogy nem értékelte még senki ezt a terméket,pedig egy tökéletes nude paletta.Nagyon szép természetes színei vannak,nagyon finom por állagú,már-már krémes,jól pigmentált és nem porzik.Igazi hétköznapi paletta,persze lehet vele alkalmi sminket is készíteni.Vannak benne matt és enyhén szatén fényű színek (nem csillámosok,épp hogy csak fényesek).6000,- a paletta ára,de szerintem megéri.A csomagolása picit gagyi hatást kelt,de csak ennyi hibája van,ezen meg túl tudok lépni,hisz úgy is a benne lévő terméket használom :) Ettől függetlenül megy az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).