IsaDora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. január 17.

Lelőhely:   Douglas

• Gél textúra: Lágy, krémes, a szemhéjon filmréteget képez, gyorsan szárad.
  • Használata egyszerű: Pontos, vékony, precíz vonal, egyszerű kezelés.
  • Vízálló.
  • Gazdagon pigmentált: Intenzív színhatás.
  • Variálható hatás: Vékony, keskenyített, satírozott, teljes szemfestés.
  • Ecsetes aplikátorral.
  • Szemészetileg tesztelt.

ennancsi

2018. március 1.

Sajnos nekem sincs jó véleményem róla, hiába van fixálva, 4-5 óránál többet nem bír, kenődik. Sokkal többet vártam tőle, mert egyébként imádom az Isadora rengeteg termékét. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Glori

2015. február 1.

sajnálom, hogy van akinek rossz a tapasztalata ezzel a szemhéjtussal :/
Nekem abszolút bevált, bár most hogy így visszagondolok az első használatokra valóban kis idő után a pislogások miatt is már egy halvány fekete vonal volt a mozgó szemhéjam felső részén. Viszont nekem alapjáraton elég zsíros a szemhéjam gondoltam biztos azért van. De egyszer elkezdtem úgy használni hogy a szemhéjammal megegyező matt világos barna színt vittem fel a szemhéjamra majd erre húztam a vonalat. Na én mondom ezután meg sem mozdult egész nap ( volt hogy kibírt egy egész napos autó utat..)
A lemosást illetően nekem a Balea olajos vizálló sminkekhez való lemosója abszolút bevált a kezdetektől.
Nekem nagyon sokáig elég ez a tus pedig minden nap használom suliba! Személy szerint az ecsettel sincs semmi problémám én kifejezetten szeretem
:) remélem tudtam segíteni nektek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 1.

sajnálom, hogy van akinek rossz a tapasztalata ezzel a szemhéjtussal :/
:) remélem tudtam segíteni nektek

Pöti

2014. február 19.

Én is hasonló megfontolásból ruháztam be erre... Csak fekete és barna tusom van, azok nagyon jól működnek (Bobbi Brown), de vágytam valami színre is. Mivel nem tudtam dönteni, így a kék és a burgundi jött velem haza. A kéket imádom, csodaszép, fényes. A burgundival van egy kis gondom, mégpedig, hogy kicsit szárazabb benne az anyag és nem tudom szépen felvenni az ecsettel. Egyik ecsetemet ki is nyírta... Az áldozattal kicsit megpiszkáltam a tetejét, így már valamivel jobb. Maga a szín gyönyörű, de nehéz a szárazsága miatt használni. Remélem csak a teteje ilyen. A saját ecsetét hanyagolom, nekem összepattintva se áll kézre. Amúgy az anyag valóban nagyon hasonlít a Bobbi Brown tusra. A kéké mindenképp... :) Ja és szinte feleárban van.

Update: a kéket még mindig imádom, de a burgundi sajnos kukába megy. Akárhányszor ezt akarom feltenni, mindig csak agybajt kapok tőle. A kék 5*, a burgundi meg 1*... Akkor az összesen 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 19.

ancsibancsi

2014. január 10.

Ünneprontó leszek, bocsánat.
Két hónapja használom, sokan Bobbi tusához hasonlították, nos ha az is ilyen, akkor biztos nem fogom megvenni.
Egyáltalán nem vagyok megelégedve, főleg 4000 Ft-ért. Néhány órát ugyan kibír elkenődés nélkül, de egy egész napot nem. Nem én vagyok a béna, lealapozott, púderezett sőt "aláprimerezett" szemhéjra is próbáltam, de egy egész napot sehogy nem bírt ki! Elkenődik a cicavonal, felkenődik a szemhéjamra... Ja és nem rendelkezem azzal az überbrutál zsíros és fedett szemhéjjal.
Na de ez még hagyján.
Akkor kap el igazán az ideg esténként, mikor 2 soros habzó zselés sminklemosással (egy általában elég másféle tushoz is), de még Bioderma micellással se jön le maradéktalanul!!!
Hát mi ez már??? Elkenődik az anyaszomorító mindenségit, de lemosni nem lehet!?
Baromi mérges vagyok rá! Legszívesebben kidobnám a p*csába, de azt a 4000-ret sajnálom csak úgy kidobni, egy-két órás sminkre egyébként jó, na de ki sminkel egy-két órára?
Az egyetlen pozitívuma a matt fekete színe.
Csendben jegyzem meg, hogy a Maybelline tusa jobb volt, csak az meg nagyon hamar beszárad. Kezdem elveszteni a tökéletes tus megtalálásába vetett hitem.
Szomorú vagyok. :(

Ja és még az ecsetről nem is nyilatkoztam... de lehet jobb is ha nem mondok semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Ünneprontó leszek, bocsánat.
Na de ez még hagyján.
Hát mi ez már??? Elkenődik az anyaszomorító mindenségit, de lemosni nem lehet!?
Az egyetlen pozitívuma a matt fekete színe.
Szomorú vagyok. :(

Nyimuska

2014. január 8.

07 Midnight Navy van meg, nagyon tartós és tetszik a beépített ecset is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

07 Midnight Navy van meg, nagyon tartós és tetszik a beépített ecset is.

Odrienn

2013. december 10.

Már kicsit untam a hagyományos fekete tusokat,szerettem volna kéket is.Az ára kicsit húzós volt,de gondoltam ez az adag elég sokáig kihúzza (és tényleg).Az ecsete nem túl jó,nekem nem áll kézre (ha nagyon muszáj,akkor tudom használni :D).Más ecsettel viszont fantasztikusat lehet alkotni.1 rétegben eléggé halvány/feketés az eredmény,úgyhogy többször át kell menni a vonalon,de megéri :).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Emolliensek: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Paraffin, Methicone, Synthetic Wax
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Methicone
Színezékek: CI 77499, CI 77492, CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ferrocyanide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.