IsaDora

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gilda007, Módosítva: 2014. június 30.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

6 ml-es kiszerelésű fedőlakk, amely azt ígéri, hogy használatával 3 perc alatt megszárítható a körömlakk, és olyan tartós lesz, mint a géllak, UV lámpa használata nélkül.

Falat

2017. július 3.

Nagyon szeretem! Gyorsan szárad, nagyon szép fényes és rendkívül tartós. Valóban úgy néz ki, mintha gél lakk lenne a körmömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

ladybird80

2014. november 14.

A dícsérő vélemények hatására én is beruháztam erre és egy piros alaplakkra is, de teljes volt a csalódás. Próbáltam Isadora géllakkal, másmilyen lakkal, a végeredmény ugyanaz, még órákkal a felkenés után is könnyedén sérült és másnrapra tutira ágyneműmintás lett. Pár napot kibír, de több körömvégről lepattant a lakk, és amiről nem, azon is eléggé kopott. Összességében bármilyen sima fedőlakkom jobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.

Andikaa94

2014. augusztus 17.

Én is csak a fedőlakkot vásároltam meg, remélve hogy így is jó lesz a többi körömlakkomra rákenve.. Az ára nem kevés ezért nem vettem meg egy színeset is mellé, bár egy jó fedőlakkra érdemes rászánni a pénzt.. Használtam már OPI-ra és Manhattanre.. Nagyon jól bírja, szép fényes.. tényleg gél lakk hatása van :) Mások is megdicsérték.. Egyszóval: megéri :)

Update:
szépen elkezdett sűrűsödni, nagyon vastagon kell kennem ahhoz hogy szép legyen a végeredmény :( kezdem megbánni, hogy megvettem... Valakinek valami bevált tippje van ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Update:

bandita

2014. július 21.

Adtam már ötcsillagot áttetsző, gyors száradású fedőlakknak, mert ebben az ügyben nem igazán szeretek összehasonlításokat tenni márkák, árak között, és annak mentén értékelni, hogy melyik éri meg jobban.
Ez a lakk teljesen lenyűgözött már a boltban, felkenve a teszterből, ugyanis a pucér, géllakkozott felületen EGY perc alatt megkötött, csontszárazra, úgy, hogy a körmöm élét sem tudtam belenyomni.
Teljesen úgy festett a látvány, mintha folyékony műgyantával vontam volna be a körmömet. Extra fényes, és tükörsima, teljesen, maximálisan gél hatású.
Természetesen a géllakk felületéről cirka egy órán belül matricaszerűen le tudtam húzni ezt a próbaréteget, de nem izgatott, tudtam, hogy ez így fog történni, és biztos voltam abban, hogy a többrétegű manikűröm felületén, pár nap múlva nem lesz ilyen probléma.

Tegnap éjjel több, mint háromrétegű, párszázforintos lakkból készült manikűrömre kentem. Annyit érdemes erről a történetről megosztanom, hogy ez az alapréteg egy nagyon gagyi S-He lakkomból készült, amivel egyenletesen lakkozni csak három, dús réteggel vagyok képes. Erre a hármas alaprétegre kentem még egy kétrétegű, mintázott francia véget a teljes száradás előtt, majd ráterítettem ezt a csodalakkot és lélegzetvisszafojtva számoltam a perceket.

Öt perc alatt teljesen megkötött, a mintákat nem maszatolta el. Nem csinált buborékot.
2600 ft körül mozog az ára, amiért mindösszesen 6 ml lakkot kapunk a szokásos lapos, íves IsaDora ecsetkidolgozással.....ez az ár túllépett azon a lélektani határon, amit én egy körömlakkért kiadni szoktam, de azt mondom, nagyon megérte! :)
Először azt gondoltam ki, hogy csak a nagyonnagyonnagyon NAGY fontosságú manikűrjeim tetejét tisztelem majd meg vele, csak úgy spórolósan, de ma reggelre már azt mondom, hogy nem fogok takarékoskodni vele, tartogatni a jeles alkalmakra.
Mi nők, megérdemeljük a maximumot, a hétköznapokon is, ugye? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 21.

Mi nők, megérdemeljük a maximumot, a hétköznapokon is, ugye? :)

gilda007

2014. június 21.

A Douglas-ban ajánlották, és bár nem hittem annyira benne, de megvettem, és pozitívan csalódtam.
Nem IsaDora körömlakkra, hanem egy teljesen egyszerű Manhattan lakkra használtam, és másfél hétig csodásan bírta, csak ezek után vettem észre kis kopásokat a körmöm végénél, de csak két hét után jutottam el oda, hogy lemostam.
4-5 perc alatt tökéletesen megszárad.
A felülete megszáradt állapotban is kicsit "rugalmas", és az is marad, nem lesz porcelánszerű, kemény. Emiatt aggódtam, de nem kellett volna, mert tartósnak bizonyult. Örülök, hogy rátaláltam, mert az IsaDorákhoz nem nehéz hozzájutni, a másik kedvenc fedőlakkomhoz kissé kacifántosabb út vezet... :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 21.

4-5 perc alatt tökéletesen megszárad.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)