IsaDora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2011. november 9.

Lelőhely:   Douglas

Tartósabb és vízállóbb összetételű kontúr és szemceruza. Ellenáll a magas hőmérsékletnek és a párának is. Klinikailag tesztelt, illatmentes formula az allergiás reakciók elkerülése érdekében.

Rmalna

2019. április 8.

Nekem fekete van, és nagyon szép mély fekete színe van. Sajnos nem tartós sem a vízvonalon, sem a szemhéjon, ezért óránként kell szinte újra felvinni. Legalább estére már annyira lejön, hogy nem is kell sminklemosózni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

tasra

2016. július 29.

Nem irritálja az érzékeny szemet, de maszatolódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Nem irritálja az érzékeny szemet, de maszatolódik.

halasiedit78

2016. március 23.

Nekem egy-két óra múlva a szemhéjam tetején köt ki az egész, nem vízálló, elkenődik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

LittleBaby

2016. január 19.

Én fehér változatban vettem meg, nagyon jól pigmentált, "élénk" a fehér, és könnyen kenhető, és fehérhez képest tartós is. Nagyon szeretem, és (főleg a fehér) nagyon tartós!
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 19.

Imádom!

Ingrido

2015. október 21.

Fekete van Nagyon szuper. Nem túl puha a hegye, mégis gyönyörű puhán viszi föl a festéket, telített a színe, ahogy kell. Nem irritál, könnyen lemosható. A tartóssága is jó. Régen kerestem már egy ilyen kifogástalan szemceruzát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 21.

_ca_

2013. október 23.

A neve ellenére a vízvonalon tényleg nem marad meg teljes egészében, de sima szemceruzának használva nagyon tartós. Én egy világos színűt vettem, hogy eltüntessem vele a fáradtság jeleit - ez olyannyira sikerült, hogy senki nem hitte el nekem, amikor megbetegedtem. Ezek után nem is tehetek mást, mint hogy ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 23.

Sparklepony

2012. május 23.

Nem irritálja a szemet és más ceruzákhoz képest egész tartós a vízvonalon is, de vízállónak semmiképp nem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

knifeofdreams

2011. november 10.

Jól pigmentált, erős és sötét színe van (nekem a fekete árnyalat van meg), és a szemhéjon egészen tartós is. 4 csillagot kap, mivel nekem vízvonalra sajnos nem vált be, egyáltalán nem volt tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate