IsaDora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ajakápolók

• mélyen hidratálja, táplálja és nyugtatja az ajkakat
  • avokádó-, napraforgó- és kókuszolajjal gazdagított gél-olaj formula
  • balzsamosan lágy, krémes érzés, és áttetsző, fényes végeredmény
  • friss lime, vanília és rozmaring keverékével enyhén ízesített
  • illatanyagmentes, klinikailag tesztelt

senskin

2017. április 30.

Vétel előtt kipróbálhattam a parfümériában, az eladó hölgy esküdött rá. Jól tettem, hogy megvettem. Imádnivaló rozmaringos aromája van és aranylóan szép a fénye, ajkaimat ápolja, nem szárad ki végre.
Sajnos, hosszútávon nem gazdaságos. Hamar megzavarodik, sokáig elég lenne, de romlandó, nem fogyott el nekem, már fél éve.
Ki kellett, hogy dobjam, amúgy tényleg nem praktikus, ragad a zárótubusnál. Táskába nem is tenném...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

Szila20

2016. november 5.

Körülbelül 20 perce van nálam a termék, amit persze azonnal kipróbáltam, és már most elmondhatom, hogy fantasztikus! Minden hozzá fűzött remény beigazolódik, abszolút végzi a dolgát, beváltja, amit ígér! Tartottam kicsit attól, hogy olajos állagú, ugyanis még sosem volt ilyen ajakápolóm, de nagyon kellemes érzést nyújt.. Az árával nem vagyok tisztában, mert egy nyereményjáték által kaptam meg a terméket, de ha valakinek nem felel meg akármilyen ajakápoló és a tökéleteset keresi, én bátran ajánlom! :)

UPDATE: közben azért teljesen a termék végén járva, van ennek kis hátulütője... például, a csomagolásból már semmi nem látszik, lekopott az egész, ami alapjáraton nem lenne baj, de csillogok-villogok tőle, ha hozzáérek. A másik, hogy ez az olaj bizony folyik össze-vissza, a legóvatosabban használva is jut belőle a tubus szélére vagy a kupakba, ezáltal elég ragadós lesz, sokat kell törölgetni. A harmadik negatívum számomra pedig az, hogy a végét (kb. a negyedétől) alig lehet kipréselni belőle... szóval őszintén szólva, szerintem valóban csak akkor éri meg megvenni ezt a terméket, ha minden szó nélkül megengedhetitek magatoknak, és valami különlegességet kerestek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.