IsaDora

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyulzsuzsi, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Douglas

Extra lágy szemkontúr ceruza

• Gazdagon pigmentált
  • Könnyű árnyalni
  • Használható elmosódott vonalakhoz és éles kontúrhoz egyaránt
  • Vízálló
  • Érzékeny szemre is használható és a kontaklencse viselők is alkalmazhatják

Illatmentes, klinikailag tesztelt

sammy

2019. november 24.

Lila és szürke van nekem, utóbbi szerintem krémesebb és nagyon pigmentált, óvatosan kell használnom, ha nem akarok erős sminket, rajtam nem állna túl jól :) Egyáltalán nem bántja a bőröm, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 24.

Normajean

2019. január 23.

Nekem nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Fekete színben vásároltam meg, de felvitel után 1!!! órával már törölgettem utána mert össze-vissza kenődött. A szín egyébként szépen mutatna, kellően fekete árnyalat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Kodi

2016. november 1.

A könnyen elérhető szemceruzák legjobbjai! A színpaletta is gazdag, én elsősorban a színeseket próbáltam: a türkizét (Bright Turqoise), türkizzöldjét (Atalntic Blue), erdőzöldjét (Bamboo) és a királykékjét. Nem találok hibát benne, a puhasága pont jó, nem kenődik, tartós, egész napot kibírja és tényleg vízálló. Némelyik darabom több éve megvan, a minőségromlás legkisebb jelét sem fedeztem fel, nem avasodtak meg. Nem a legolcsóbb, de szuper minősége miatt megéri rá beruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

Londa

2016. június 6.

Kekbe van...eddig kivaloan teljesitett minden szempontbol...szep szinu, kremes allagu, konnyen felviheto a szemhelyra...erosen pigmentalt.rendkivulien tartos... szepen lehet satirozni es nalam satirozas nelkul (csak sima vonalnak) is teljesen bevallt. Az ara nem keves de legalabb teljesit erte... jo minosegu kis cerka ez

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

gyulzsuzsi

2015. július 19.

Egy puhább szemceruzát kerestem barnában, csillám nélkül. Mivel a márka szemhéjpúderét imádom, gondoltam kipróbálom a szemceruzájukat is. Ez egy jó választás volt, mert valóban tartós és puha de még kezelhető módon. A puhasága miatt hamar eltűnik a hegye, de ez gondolom minden ilyen állagú ceruzánál így van. A maximumot azért nem kapja meg, meg az ígérettel ellentétben a precíz, tiszta vonalakhoz nem ez a tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate