IsaDora

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emesebalazs, Módosítva: 2018. november 3.

Kiszerelés:   2,2 g
Lelőhely:   Douglas

Finom, könnyen satírozható formulájával selymesen siklik a szemhéjon, a gazdagon pigmentált árnyalatok tökéletesen alkalmasak a gyönyörű, tartós smink elkészítéséhez. A mágneses záródású, kompakt szemhéjpúderek több különböző finishben kaphatók: matt, gyöngyházfény, króm és glitteres változatban is elérhetőek.

Ár: 800Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: 2-szer használtam, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
umpalumpa

2019. február 4.

Volt egy kis időm egy programom előtt, ezért a Douglasban próbáltam elütni. Gondoltam, megkérdezem már a képzett eladókat, hogy nagyon érzékeny szemre valójuk van-e? Azt mondta a tanácsadó csajszi, hogy az Isadora szemfestékei hipo-allergének. Kétkedve néztem rá, de annyira megtetszett egy szín (Bohemian), hogy elhoztam. Itthon láttam, hogy tényleg szépek az összetevői. Megkönnyebbülve olvastam az 5-ös értékeléseket.
Szinte krémes a festék állaga. Pigmentált, könnyen satírozható és a plusz, hogy tényleg nem irritálja a szememet. Érdekes ez a szín, mert esti fényben
bordós mályvásnak látom, nappali fényben meg bronzosabbnak, barnábbnak.
Bekukkantok a parfümériába még ilyen festékért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

bordós mályvásnak látom, nappali fényben meg bronzosabbnak, barnábbnak.
Bekukkantok a parfümériába még ilyen festékért!

wishes

2018. november 3.

Brutálisan jó, legszívesebben az összes színt megvenném belőle, annyira! Még egy laza, pufi ecsettel is őrülten szépen lehet építeni, ilyen pigmentáltságot még talán soha nem is tapasztaltam, és ami a cseresznye a habon, hogy elsatírozni is fantasztikusan szépen lehet, a porzást pedig még hírből sem ismeri! Egyenlőre az ezüstös-lilás Smoked Pearl nevű árnyalatot használgatom, de a Glossy Diamondsra és a Bohemiara is nagyon fáj a fogam... Ha láttok olyan színt, ami tetszik, akkor vegyétek meg bátran, mert biztos nem fogtok csalódni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

emesebalazs

2018. február 16.

Nekem a Burgundy red árnyalat van meg. Szerettem volna egy sminket készíteni, amit youtube-on láttam, és pontosan ilyen színt kerestem, de valamiért mindenhol csak palettában lehet ezt kapni, azt pedig nem akartam venni. Ezért végül ezt találtam, szóval véletlenül került hozzám, de ez az egyik legjobb véletlen ami csak mostanában történt :DD Nagyon szép a színe, szép bordó, nagyon jól lehet vele dolgozni, és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Daisyyy

2018. február 10.

Egyszerűen tökéletes!!!! A feketét vettem meg, ennél jobbat még nem tapasztaltam soha, nem porzik, szépen, erősen fed, nagyon megéri a beruházást. Egy héttel később vettem még egyet :), ecsettel használva a best ever szemhéjfesték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Emolliensek: Isopropyl Lanolate, Cetyl Acetate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Acetylated Lanolin Alcohol, Cyclohexasiloxane
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Acetylated Lanolin Alcohol
Szilikonok: Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Undecylenoyl Glycine, Capryloyl Glycine
Színezékek: Iron Oxides, Aluminum Powder / CI 77000
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.