IsaDora

Ár:   3990 Ft.   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 gr   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2014. december 18.

Ár:   3990 Ft.
Kiszerelés:   1,2 gr
Lelőhely:   Douglas

Vízálló, tartós szemceruza, kontúrozásra és füstösítésre is használható.

marliz

2017. február 17.

Nem szeretem. Tény, hogy nagyon-nagyon tartós, még sminklemosóval is alig jön le. Pillanatok alatt annyira megszárad, hogy ha nem satírozom el azonnal, itt-ott apró szemcsékbe összeáll. Eleinte azt hittem, hogy a hozzá tartozó satírozó szivacs málik. Mivel rögtön rászárad a szemhéjamra, nem lehet szépen elsatírozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

Melda

2014. december 19.

Nagyon pigmentált, nagyon puha, krémes textúrájú, és nagyon tartós is. Én sajnos elég könnyezős fajta vagyok, ráadásul egy elég szeles, csípős időjárásban viseltem először, de remekül tartotta magát még a vízvonalon is. Persze a nap végére vízvonalon megkopott, de a felső, és alsó szempillasor tövében rendíthetetlen maradt. Sötétbarna színben vettem meg, nagyon klassz mély, szinte feketébe hajló árnyalat, akiknek a fekete szín túl sok, azoknak ezt ajánlom.

Egy problémám volt vele, kissé darabos, ezért nem kell túladagolni, mert pereghet, és hát az ára sem kedvező. Sajnos az utóbbi hetekben felemelték az Isadora termékek árát... Pont karácsony előtt, gratula a D.-betűs parfüméria-hálózatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 19.

Emolliensek: Dimethicone, Isododecane, Synthetic Wax, Hydrogenated Jojoba Oil
Emulgeálószerek: Isoceteth-10