Best of Beauty 2019

IsaDora

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2012. június 11.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 3000 , Eladó: indingo
Állapot: új, Helyszín: Sóskút, Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 650Ft , Eladó: v.alexandra27
Állapot: 1-2-szer használt kb., Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten
CeCeDrake

2019. február 5.

Csodálkozom a kevés véleményen.
Jó, én sem gondoltam volna, hogy bármikor leveszek a polcról egy Isadora lakkot, ami árban több, mennyiségben meg kevesebb, mint az átlag lakk, DE! Lányok, ezek a lakkok csodásak!
(A kis mennyiséget sem bánom, mert vannak olyan árnyalatok, amiket mondjuk 13-14 ml kiszerelésben 100 éves koromig sem kenném el sehova. )
A színek, azok mesések! Alig bírtam választani.
Az ecset könnyen kezelhető, a lakk maga jó minőségű és éppen pont jó állagú, nem túl híg, nem túl sűrű.
Viszonylag gyorsan szárad és alaplakkal, fedőlakkal nagyon tartós.
Nekem most csak 2 színben van, Iconic Red (klasszikus piros) és Vintage Wine (ennek más színű a kupakja és szép csillámos bordó), de biztos, hogy veszek még belőlük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Csodálkozom a kevés véleményen.
A színek, azok mesések! Alig bírtam választani.
Viszonylag gyorsan szárad és alaplakkal, fedőlakkal nagyon tartós.

im

2018. március 9.

Tesztelésre kaptam a 688 Rock Base alaplakkot és az új színek közül az 578 Spring Flinget. Az alaplakknak valahogy pont úgy sikerült a konzisztenciája, hogy nem lehet túlzásokba esni vele, se nem túl vékony, sem nem túl vastag réteget lehet vele festeni. Szeretem, hogy nem válik tőle tapadósabbá, nehezebben kezelhetőbbé a fölé kent színes lakk (a Trend It Up alaplakkjával összehasonlítva vettem ezt észre). Segít abban is, hogy a sötétebb lakkok ne színezzék el a körömlemezt, könnyebb lemosni a festéket vele, mint nélküle. Az pedig nemcsak az alaplakk, hanem részben a mellé használt IsaDora lakkok, részben pedig a fedőlakk érdeme, hogy napokig ép marad a manikűr. Szeretem a tejüveg csomagolást, csinos, finom darab. Boldogságom akkor lenne teljes, ha a készletemben lenne olyan körömlakk, amely fölkenve olyan színű, mint a Rock Base az üvegben. A Spring Flingnél élőben a fényviszonyoktól függ, hogy a pink vagy a narancssárga oldala villan-e meg. Kézre álló kupak, akár egy vastagabb rétegben is fedő szín, vastag és széles ecset (úgy láttam, ezt nem mindenki szereti, én elboldogulok vele), relatíve gyors száradás. Ilyen árazással akár magától is kifesthetné a körmeimet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

francais

2017. szeptember 28.

Orient express nevű árnyalat van meg, besűrűsödött, a saját körömlak lemosójával kezdtem el hígítani, és szétcsapta a lakkot. Ti mivel szoktátok hígítani? Légyszi segítsetek, vannak más árnyalatok is, nem szeretném őket tönkretenni!

Update: azóta a volt más árnyalat is tönkrement, pedig a híres rózsaszín üvegcsés körömlakk hígítóval próbálkoztam, ugyanúgy nem működött. Hát ennyi pénzért, ez az eredmény és minőség nagyon gyenge... 3 ml lakkot használtam így el..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

handig

2017. január 3.

Pont a képen lévő ferrari piros (true red) színű lakkom volt és imádtam. Az ecsete elég széles így nagyon könnyen fel lehet vele kenni és gyönyörű felkenve valamint nagyon szép fénye is van.Nem olcsó kategóriás de megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

martinique_21

2016. november 19.

Hat éve vettem egy IsaDora Wonder Nail Extra Long Lasting körömlakkot (180 Glowing Ruby árnyalatban). Pontosan ilyen árnyalatú az egyik kedvenc rúzsom egy másik márkából, amit sajnos már megszüntettek. Imádom ezt a színt, ősszel-télen rendszeresen előkerül, bár azért nem nevezném tartósnak. A fedése viszont megér egy misét! Ahogyan az is, hogy 6 (igen, hat!) éve körömlakk, beszáradás nélkül! Tökéletes az állaga. Barátnőm kérdezte múltkor, hogy mi ez, mert neki is feltűnt a színazonosság a rúzzsal. Mondtam neki, hogy ez még egy 2010-ben vásárolt lakk. Nem akart hinni a fülének, hiszen a legtöbb lakk egy-két év után kukábavaló állagú lesz (különösen igaz ez az Avon körömlakkokra). Hát, nem olcsóság az IsaDora, de megéri beruházni lányok! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

Daisyyy

2016. szeptember 27.

Szuper!!!! 6 napig maradt fent, gyorsan szárad, gyönyörű és a színválaszték sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Cicus01

2016. június 3.

Gyönyörű színei vannak és nagyon könnyű felvinni a lakkot (ebből a szempontból a legjobb, amit valaha próbáltam). Viszonylag tartós is, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Adrianabusi

2016. május 20.

Nem gondoltam volna, hogy egy magasabb árkategóriás és egy szimpla mezei drogériás lakk között ekkora a különbség. Levett a lábamról! Nem semmi! A színe gyönyörű, fényes fedőlakk nélkül is és élénk. Nem fakul, nem kopik. Semmi baja nem lett 1 héten át, pedig ki volt rakva megpróbáltatásoknak! Imádom! Ha lehetne 6-ponttal jutalmaznám. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2016. március 7.

IMÁDOM! Csupa nagy betűkkel! Természetes színek hosszantartóság fény és jó ár. Mi kell még? Eygszerűen fantasztikus. Mást nem tudok rá mondani. Több színből is szerzek be még biztosan! Ha lehetne 8 csillagot adnék neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. március 7.

vzorka

2015. július 20.

Az ecsete kiváló, de nekem lassan száradt. Szeretem a kis méretű lakkokat, de ez valahogy mégis kevésnek bizonyult, hamar elfogyott. A mi igazán zavart, hogy ennek ellenére hamar besűrűsödött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 20.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol