Isana

Ár:   279 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Candy21, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. március 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes körömlakklemosó, amely gyengéden, de hatékonyan távolítja el a körömlakkot.

tátombák

2020. október 11.

Ezért kár volt kivonni a forgalomból a zöldet. A lakkot leszedi, de borzasztóan szárítja a körmöket, nem komfortos használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

barbarabalog

2020. szeptember 25.

Szerintem nagyon jó, hatásos, és csak minimálisan szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Szerintem nagyon jó, hatásos, és csak minimálisan szárít

Eszti12

2020. szeptember 25.

Nekem ez a kedvenc körömlakklemosóm. Hatékonyan és gyorsan leszedi a körömlakkot, még a "problémásabbakat" is. Minimálisan szárít, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

svivko

2020. augusztus 27.

A zöldet kerestem, de ezt tudtam csak megvásárolni. Azthittem, ez az utódja. Működni működik, hatékony és gyors. Viszont olyasmi érzést hagy maga után, mintha a lakkot ráoldotta volna bőrömre, ugyanakkor színt már nem látok. Ezért mindig duplán mosom le a lakkot, és a kézmosás is muszáj utána, mielőbb nekiállok manikűrözni.
Szódával elmegy kategória. Az elődje sem volt illatosabb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Szódával elmegy kategória. Az elődje sem volt illatosabb. :)

Rainbowgirl14

2020. augusztus 5.

Nálam nagyon hatékony, az élénk színeket is könnyedén leszedi. Nem irritál, nem szárít. Ár-érték arányban is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Mia0602

2020. január 14.

Véletlen mellényúlás következtében lettem a tulajdonosa. Rossz tapasztalataim vannak az acetonmentes lemosókkal. Leginkább azért mert nem távolítják el a lakkot.
De ez jól működik, még a homok hatású lakkot is nehezen, de leszedi.
Viszont nagyon szárít és kíméletlenül büdös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 14.

De ez jól működik, még a homok hatású lakkot is nehezen, de leszedi.
Viszont nagyon szárít és kíméletlenül büdös.

ronnie

Korcsoport: >54
2019. október 22.

Pffuuuu! Ez valami rettenet! Sebesre marta a körömágyamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 22.

Pffuuuu! Ez valami rettenet! Sebesre marta a körömágyamat.

adra

2019. augusztus 13.

A többiekhez hasonlóan én is azt hittem ez a régi zöld új kiadása, hát nem. Borzalmas, egy fillért nem ér. Büdös, haszontalan, nem mossa le a lakkot és a vattáról 1 másodperc alatt elpárolog. Ez nem költői túlzás, konkrétan 1 másodperc után a száraz vattával törölgettem már a körmeimet. EGYES.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

hajdubarbi

2019. július 6.

Azt gondoltam, hogy hasonló lesz a zöld és a lila színű Isana lemosókhoz, de sajnos egyáltalán nem távolította el a lakkot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

axandra01

2019. június 23.

Azt gondoltam, hogy hasonlóan jó lesz, mint a zöld. A lakkot szétkeni a körmön, a bőrön. Nagyon sok vattát és lemosót kell használni, hogy mimdent leszedjek mindenhonnan. A sima acetonos gagyi lemosók is sokkal jobbak ennél. Senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride