Isana

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: b_dorka, Módosítva: 2019. április 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hialuronsavval és 4- szeres Detox- Power- Komplex- szel. Nagyon érett bőrre. Ezt az intenzív szérumot oxidatív stressz ellen és ezáltal bőröregedés jelei ellen fejlesztették ki.

5 az 1- ben hatás:

• hatékonyan csökkenti a ráncokat
  • simítja a bőrképet
  • javítja a bőr rugalmasságát
  • hat a bőröregedés jelei ellen
  • optimálisan hidratál

gioia

2020. május 17.

Esténként használom első szérumnak. Könnyed állaga van, nem irritál. Hogy csodaszer lenne? Nem hinném. De a tudat jó, hogy egy kis plusz hidratálást adok a bőrömnek. A pumpás kiszerelést nagyon szeretem ennél a terméknél is. Ahhoz képest, hogy "locsolom", egész sokáig kitartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

Anita1978

2020. február 16.

Barnas erdekes gèles àllaga van, nincs illata ami nagyon pozitiv mert ez azt jelenti, nincs benne felesleges illatanyag.En szem ala is teszek, nem is keveset, es az egesz arcomra, majd jon a krem.Nem ragacsos, nyom nelkul, gyorsan beszivodik, es profi a csomagolas: elegans es higienikus pumpas kiszereles.Hatasrol ugye nem lehet beszelni mert csak most kezdtem el, de jobb mint a semmi, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

dandy93

2020. január 20.

Nagyon akartam szeretni, de ugyanúgy jártam mint az előttem szóló... Önmagában ragadós, krémmel rétegezve lemorzsolódik az egész. :( Dekoltázsra elkenegetem, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Tisza0814

2020. január 1.

Nekem nem jött be. Felkenés után hagy egy ragacsos réteget és gondolom emiatt nem lehet a hidratáló krémet rákenni. Ahogy kenem magamra a krémet úgy jön le hámlásszerűen minden az arcomról. Próbáltam úgy is hogy vártam a hidratáló felkenése előtt kb. 15 percet, valamint másik hidratálóval is, de mindig ugyanaz lett a végeredmény. Mivel önmagában kevés, így számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 1.

tinyblackpaw

2019. május 15.

Glamour Napokon dobtam be a kosaramba hirtelen felindulásból annak ellenére, hogy még a húszas éveimben járok, bőröregedésnek pedig nincs nyoma. A leírás alapján nagyon érett bőrre lett kifejlesztve, viszont az INCI-t elnézve egy átlagos, korfüggetlen szérumnak is simán elmegy. Többnyire éjszakai rutinban kapott helyett The Ordinary szérumok utáni lépésként. Első használattal is észrevehető, hogy van némi feszesítő hatása viszont ezt a még fiatal bőrömön nem nagy munka elérni. Önmagában nem elegendő hidratálásra, de láthatóan kezd valamit a bőrrel. Üdébb, feszesebb, simább az összkép, a kellemesen géles állag pedig gyorsan beszívódik hagyva maga után egy enyhén ragacsos filmréteget. Illata abszolút nincs, nem irritál, nem okoz pattanásokat, smink alatt is működik és nagyon olcsó. Nem tudok róla rosszakat mondani. Nem csodaszer, de megkapja az öt csillagot a szép összetevők, kedvező ár és a hatás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Urea, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol