Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2016. január 30.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

A vízálló összetétel kiegyensúlyozott UV-A és UV-B szűrőt tartalmaz és közepes fokú fényvédelmet nyújt, valamint puhán tartja az ajkakat - fehér színű réteg hátrahagyása nélkül. Az avokádó olaj és a természetes növényi viasz hatékonyan véd a kiszáradástól. Nem tartalmaz ásványi- és szilikon-olajat, tartósítószert, színezéket.

macskusz

2020. január 27.

Minden évszakban használtam, nagyon bevált, hasonlít az Isana intensivre, állagban és illatban is. Sokáig elég, lassan fogy és olcsó. A legtöbb ajakápolónál kicsit keményebb állagú, de én pont ilyet kerestem. Jobban szeretem, ha nincs csúszós, ragacsos réteg a számon, ez kiváló erre. Nagyon enyhe fényt ad. Télre azért nem tökéletes, de ezt nem is vártam tőle, hiszen alapvetően nyárra vettem, csak el akartam használni. Újravenni ennek ellenére nem fogom, mert nyáron nem szeretek ajakápolót használni, a nagy melegben zavarni szokott. Inkább az intensivet választom, ami jobban hidratálja az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Lettike77

2018. augusztus 11.

Gyorsan kellett egy ajakápoló. A fényvédelem miatt erre esett a választásom. Nekem kimondottan tetszik, hogy keményebb állagú. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

kicsiparany

2018. július 23.

Imádom!Télen is tökéletes ha kiszárad a szám nyáron pedig a fényvédelem miatt szuper.Egész évben kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

balazskrisztii

2018. július 2.

Első ajakápolóm, amit kifejezetten a fényvédelem miatt vettem. Ha ezt használom, nem rúzsozok/szájfényezek. Engem nem zavar a tömör állaga,szerintem télen a cserepes ajkakon nem segítene, de most tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

PaulikCintia

2018. január 11.

Nagyon kemény.. nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

Nagyon kemény.. nem fogom újra venni.

papaverrhoeas

2017. december 27.

Mivel nem szokott leégni a szám, fogalmam sincs, hogy használ-e, de az biztos, hogy egy ritka kenhetetlen, alapvetően ápolásra alkalmatlannak tűnő viaszrudacska ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Martu0508

2017. november 22.

Hát nagyon ambivalens a viszonyom ezzel a termèkkel. Mèg tavasszal kèrtem meg a párom, hogy vegyen már nekem egy ajakápolòt, hát ezt hozta. Viszonylag nehezen szìvòdik fel, de nagyon hatásos, simán rendbeteszi a számat ha kell. Sokáig elèg a stift emiatt, mert keveset kell kenni belőle. Viszont az ìze nagyon borzalmas, hosszù távon nem bìrom elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Katie

2017. október 7.

Ajándékba kaptam, sajnos már így nyár végén, pedig jó lett volna a nagyon napos időszakra.Nagyon rossz az íze, de talán csak mert az EOS ajakbalzsamokhoz vagyok szokva, amik tök finomak. Írtátok itt sokan, hogy kemény; szerintem is az, de gondolom, nyáron a nagy melegben kicsit azért jobban megpuhul. Nem venném meg, de el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

malnahal

2017. augusztus 1.

A száraz, cserepes, stressz miatt állandóan harapdált ajkaimat pár nap alatt rendbetette. Nem tűnik el/szívódik fel egy pillanat alatt, hanem szépen megmarad az ajkakon, éjszakára is ezt használom most (nem a fényvédelem miatt :D ), és reggel érződik az ajkaimon, hogy bizony használt.
Az íze viszont förtelmes, kicsit olyan nekem, mintha naptejet kennék a számra. De bevált, ezért elviselem, sőt, a fényvédő miatt egész nyáron velem lesz. Azért amikor nem lesz ilyen durva sugárzás, kipróbálok egy másik isana ajakápolót, egy jobb ízűt. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Rure90

2017. július 22.

Eddig átlagos, se nem jó, se nem rossz. Kicsit kemény, én inkább a krémesebbeket szeretem, de végül is, ha ki van repedve a szám, segít rajta. Kap 4 csillagot, mert nem csinál rosszat az ajkaimmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate