Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: loletta, Módosítva: 2013. augusztus 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

sailorluna

2018. augusztus 10.

az izzadást nem gátolja, kissé fullasztó kifújáskor, és ragacsossá válik tőle a bőr. az illatáért nem vagyok oda, bár nem annyira tolakodó. nem irritált, nem viszkettem tőle. egynek elmegy, elhasználtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

brbara

2017. november 22.

Nekem bejött az illata, de azon kívül semmi más szeretni való nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Nekem bejött az illata, de azon kívül semmi más szeretni való nincs benne.

Chrissy

2016. augusztus 8.

Igen, ezt is kipróbáltam. Kellett valami gyorsan, mert menet közben esett le a plázában, hogy kánikula van, én meg reggel elfelejtettem magam tartósítani. Se 1, se 24 órára. Elkapott a pánik, ettől mindjárt le is vert a víz, pedig ameddig nem jöttem rá, hogy nem vagyok dezodorálva a légkondis épületben egy hangyapisinyit se izzadtam. Na gyorsan irány a legközelebbi drogéria és aztán a mosdó. Otthon várt a drágább deo, most a hirtelen célra csak egy sajátmárkásra ruháztam be, pont erre az aloésra. Fújósban. Az ózonrétégre (se) gondoltam...A WC-ben ködöt fújt körém. A köhögés is elkapott tőle. Tudom ajánlani retró diszkókba, ha pont csúcsidőben döglik be a füstgép.
Lehet, hogy azért mert a WC-ben voltam, de nekem az illata egy WC illatosítóra hajazott, nem tehetek róla és elnézést kérek mindenkitől, aki nagy szeretettel van e termék iránt és sok-sok csillagot adott neki itt az oldalon. Viszont a csaj, aki rögvest lecsapott a szabad fülkére, ahogy kijöttem furán nézett rám. Nem tudom mit hitt, de azt hiszem nem is szeretném tudni. Legközelebb okosabb leszek és golyós házimárkásat veszek. Vagy stiftet.
Szóval az ára oké, az illata nem, plusz károsítja az ózonréteget, és amúgy meg ködöt is csinál, és egyébként büdi (miért van az, hogy mindig a nem jó illatok a legtartósabbak?!), ez nálam nem több 1, azaz egy csillagnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

narii021

2016. június 7.

Hirtelen felindulásból vettem meg, a boltban még tetszett az illata, de itthon már túl erősnék éreztem és keveset fújni nem igazán lehet belőle. Emelett egy óra múlva meg már nem is érezni kb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Marcsus

2016. április 8.

Az illata kifújáskor erősen parfümös (mondjuk ez engem nem zavar, amíg ilyen finom és tiszta az illata), valamint a szórófej szereti mértéktelenül ontani magából a terméket, szóval ilyenkor jó vele vigyázni és nem beinhalálni az összeset. Ettől eltekintve ez egy olcsó, jó, egyszerű dezodor. Ha nem sportolok, akkor nap végén is érzem magamon halványan az illatát, nem büdösödöm, de izzadni enged. Összességében pozitívan csalódtam az Isana-ban, ez most igencsak jól sikerült.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

vl

2015. december 30.

Miután szembesültem azzal, hogy a lila színű Isana sprayt kivonták, megpróbáltam ezt, mondjuk én magam sem tudom, miért, mert nem bírom az aloe vera illatát, mert szerintem hányásszagú, szóval nem igazán teszteltem hosszú távon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

HKriszti

2015. december 13.

Kellemes illata friss érzést ad, bár nem sokáig marad meg. Ár-érték arányban nekem megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Bbogi

2015. július 6.

Nem valami bőrbarát! Az illata egészen kellemes,de nem tart fél órát sem.A hatása meg egy nemmegerőltető kis délelött felére talán elég! De egy laza tesiórához vagy meleghez már semmi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 6.

orafka

2015. június 3.

ugyanúgy izzadok tőle, mint nélküle. az illata kellemes, de nem tart egész nap :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

eperke26

2015. április 10.

Borzasztó! Az illata egyenesen fullasztó ,egyáltalàn nem gátolja az izzadást kb fél óránként újra kell fújni nem hatékony! Nálam a szemetesben landolt..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!