Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Andrea456, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Isana arcszappan minden bőrtípusra, ápoló shea-, kakaó- és mangóvajjal.

Malachite

2020. november 7.

Nem jó, nem rossz, nem győzött meg. Egy kicsit drágának érzem, tekintve hogy nem nyújt semmi extrát, igazából egy kímélő szappan. Többet vártam, kíméletesebbet, vagy nem is tudom, valamit, amitől érzem - igen, ez arcra való, sminkre való. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Panni21

2020. október 9.

Mindigis nehezen találtam megfelelő arctisztítót, egy ideje a Garnier Bio citromfüves géljét használtam, nagyon bevállt ugyan, de az ára miatt váltani szerettem volna.
Tetszett a koncepció, hogy olyan kis egyszerű, kis helyen is elfér, nem kell hozzá vattapamacs, és nem mellesleg nagyon olcsó. Sminket szoktam lemosni vele (szempillaspirált leszámítva), sokkal hatékonyabb erre a célra, mint a korábbi lemosóm, miközben konkrétan hidratál, sokkal puhább az arcom, egységesebb a bőrképem, mint korábban, gondolom, részben neki is köszönhetően.
Sokáig elég lesz a pici tömb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Sokáig elég lesz a pici tömb.

candus

2020. szeptember 14.

Környezetbarát, kegyetlenség-mentes, olcsó, nem bántja a bőrömet - eddig nagyon jól működik, remélem hosszabb távon is szeretni fogjuk egymást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Ph szabályozó, kelátképző (a krémben a víz révén lévő fém ionokat semlegesítő) és felületaktív anyag.