Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2012. november 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Antibakteriális folyékonyszappan természetazonos Farnesollal.

Chicquita83

2019. június 6.

Több, mint 7 hónapja - mióta kislányunk megszületett - használjuk naponta többször. Nem szárítja a bőrt - pedig érzékeny/száraz bőrrel vagyok megáldva, az ára pedig szuper! Az utántöltőjét vesszük már egy ideje, szeretjük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

eeeee

2019. március 29.

Up. Valami megváltozott. Az utóbbi két flakon szárította a kezünket, férjemnek konkrétan hámlasig. Nem is akartam elhinni, hogy a régóta jól bevált szappanunk a ludas, de a probléma megszűnt ahogy lecseréltük a Balea Med szappanra. Mázlink, hogy intim területre egy ideje egyáltalán nem használtuk, ki tudja ott mit művelt volna?
A korábbi 5 csillagot 3-ra módosítom, a korábbi tapasztalataink miatt nem adok 1-et.

Férjemmel évek óta ezt a szappant használjuk és nagyon szeretjük. A különböző illatos-dizájnos Isana és Balea szappanokat hanyagolom miatta :) Kellemes az illata, krémes az állaga, fertőtlenít és nem szárít.
Itteni vélemények hatására kipróbáltuk intimlemosóként is és bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Itteni vélemények hatására kipróbáltuk intimlemosóként is és bevált.

Anyezz

2019. január 11.

Nekem sajnos borzasztóan szárítja a bőröm! Érzékeny bőrűeknek nagyon nem ajánlom, 2-3 kézmosás után már viszket és repedezik a bőröm, idővel így vérzik is:'( Érdekes módon a szilárd verziójától semmi bajom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

hugsandcups

2018. szeptember 3.

Tetszik az állaga és illata, egyszerű, de jó összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Tetszik az állaga és illata, egyszerű, de jó összetevőkkel.

Moni86

2018. május 26.

Nagyon szeretjük. Kézmosásra. Az utántöltője 500ml 500forint. Teljesen baráti ár. Jó illatú. Habzik. Antibakteriális! Mindig van egy utántöltő otthon. Nem szárít!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

eveartstar

2018. március 2.

Az itt olvasott egyik igen hasznos vélemény alapján a párommal elsősorban intim lemosóként használjuk. Nem is voltam az utóbbi időben semmilyen fertőzéssel a nőgyógyásznál, pedig nagyon érzékeny vagyok. Szeretem a farnesol régies illatát benne. Átköltöztettem egy átlátszó pumpás, fél literes flakonba, hogy lássam, hogy mikor kell utántöltölteni, így még spórolok is rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 2.

Rommie77

2017. október 31.

Már régóta mindig újraveszem. Az egyetlen folyékony szappan, amitől nem szárad szanaszét a kezemen a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

paaulaaa

2017. február 1.

Egyik legjobb folyékony szappan! Nem csak tisztít, fertőtlenít is, miközben nem szárít és az illata is baráti :) Akiknek, amikor fontos, hogy ne csak egyszerű szappan legyen a fegyverünk, biztosan ehhez nyúlok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Aspartia

2016. december 29.

Olyannyira bevált, hogy fürdésre is ezt használom, nem szárít. Biztos újraveszem. Az illatától ne várjunk sokat, de szerintem nem is ez a fő célja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Zatanii

2016. június 15.

Sebes kiskezem miatt újítottam be, egyet a munkahelyemre, egyet otthonra. Eddig nagyon szimpatikus.

Update: Nagyon jó ez az Isana Med termékcsalád, most vettem újra ezt a szappant. Megszavazom neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.