Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. július 25.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Ajakápoló ribizlimag-olajjal, szeder illattal, enyhe csillogással.

mlexa

2020. január 20.

Átlagos ajakápoló, nem hidratál eléggé, 10 percenként kenni kell. A színe viszont szép, megszínezi az ajkakat. Engem nem szárított.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

sophieblackbeak

2019. május 26.

Imádom az illatát és még halvány színe is van, így nem olyan fakó az ajkam. Hogyha ki van cserepesedve vagy száradva az ajkam akkor azt hidratálja, szépen rendbeteszi. Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Judittttt

2019. március 25.

Csak azért vettem meg, mert olyan olcsó volt, és érdekelnek a színezett ajakápolók. Ad egy enyhe színt, a csillámok se csúnyák benne, de kb semennyire nem hidratál, bár nekem nem is szárított, plusz rohadt kemény az állaga, utálom, ha kb erőszakolni kell a számon az ajakápolót, hogy valami anyagot leadjon. MEH. Nem venném újra, még abban se vagyok biztos, hogy a keménysége miatt el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

d.anett89

2019. január 29.

Nagyon jó az illata,hidratálja az ajkaimat. Nálam be vált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

Nagyon jó az illata,hidratálja az ajkaimat. Nálam be vált!

Verus1970

2019. január 21.

Cserepesre szárította a számát, borzalmas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 21.

Cserepesre szárította a számát, borzalmas!

Ojou

2018. december 24.

Ezt csak ajakápolónak csúfolják 😅 Egyáltalán nem hidratálja a számat, sőt, talán még szárítja is. Felkenés után a szám körül mindig keletkezik egy száraz körvonal. A színe szép, az illata jó, de pénzt adni érte kár volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 24.

Theroadtohappiness

2018. november 24.

Nagyon jó illata van, és nagyon szépen rendbehozza a kiszáradt ajkakat. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

Nagyon jó illata van, és nagyon szépen rendbehozza a kiszáradt ajkakat. Imádom!

kanoc

2018. november 15.

Olyan ajakápolót kerestem, amiben van fizikai fényvédő. Ezek általában a színezett ajakápolók. A színe is tetszett, bár erősebbnek gondoltam, de így is szép színe van, szolid. Az illata is jó. Egy nagy baj van vele, nagyon szárítja a számat, tehát nem tudom használni, mert teljesen kiszárad tőle a szám, pedig a Balea-s Isana-s termékektől nem szokott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

marysidehouse95

2018. november 12.

Olcsó, jó illata van, és hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Olcsó, jó illata van, és hidratál.

pomme

2018. augusztus 24.

Ár-érték arányban szerintem jó, de csak tökéletes ajkakra. Ha van rajta egy icipici repedés vagy "rágásnyom" :D akkor azt azonnal kiemeli. Egyébként színe nem nagyon van, a csillámok szájon nem igazán látszódnak, ne rettentsen el senkit, nem egy diszkós glitterbomba. Nem ragad, nem tapad, rohangálós ajakápolónak megteszi, szépen kiemel a fényével, de aki egy Labello Blackberry-szerű színes kencére vágyik, az csalódni fog. Finom bogyós illata van (nekem nem igazán szeder, mert utálom az igazi szedret - vagy savanyú szagú vagy már pálinkul-borul erősen :D), de nem tolakodó. Ha nem rágnám-piszkálnám állandóan a számat, újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol