Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Borotvahab áfonya kivonattal és aloe verával.

candy28

2019. április 19.

Szeretem ezt a borotvahabot, általában kuponnal szerzem be a dolgaimat, ennél is ez történt és így nagyon jó árban jött ki. Én mindig is használtam borotvahabot, így jobb a borotválás, nem irritálódik annyira a bőröm. Az illata is finom áfonyás. Mint egy áfonyás joghurté. Már több flakont elhasználtam. A jövőben azért fogom lecserélni, hogy kipróbálhassak más illatot is. A málnással szemezek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

An90

2019. február 11.

Az illata nekem nem lett kedvenc, ennek ellenére kellemes. Szerintem is igaz, amit előttem is írtak már, hogy a gáz hamarabb kifogy, mint a hab, így a végén nem habosítja fel rendesen a terméket. Adok egy esélyt a málna-jázmin illatúnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

tátombák

2018. november 4.

Szemüvegesként elmondhatatlanul nagy segítség, hogy "vonalvezetőként" használhatom, és sokkal jobban látom, hogy hol kell még borotválnom. Sokkal alaposabb munkát végzek vele, mint ha csak a zuhany alatt random húzgálnám a borotvát a lábamon.
Hiába rázom minden fújás előtt, a gáz hamarabb fogy a tubusból, mint a hab, ezért a végén már csak folyós massza jött belőle, ami nem tapad a bőrre, ezért a pontlevonás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

juditfoldesi

2018. július 20.

Nagy kedvenc, imádom az illatát, újra vevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Nagy kedvenc, imádom az illatát, újra vevős. :)

native

2018. július 3.

Isana borotvagél mellé vettem próbaként. Jó illata van, nem irritál. "Vonalvezetőnek" végülis megállja a helyét, bár a gélnek is van színe, szóval ez nem akkora előny. Még mindig inkább a gélt használom szívesebben, épp csak jobb érzés a bőrömön, ezért nem nyúlok utána. Összességében egy teljesen korrekt kis borotvahab, próbálom elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

vocy

2018. május 7.

Nagyon szeretem az illatát, már többször újravettem. Kellemesen krémes és nem irritál. Nem csodaszer, de az illata miatt megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

horanett92

2018. március 18.

Már a sokadik flakont használtam el. Régebben sokszor jártam úgy, hogy 1-2 csíkban nem borotváltam le a lábam, ezért döntöttem úgy hogy beszerzek egy borotvahabot, mondhatni vonalvezetőnek :D Mivel tényleg csak ez a funkciója számít, így nem gondoltam, hogy ennél drágább, vagy márkásabb terméket kellene vennem. A feladatát jól ellátja, és az illata szerintem nagyon jó. Kellemes, nem hivalkodó. Én nem használok belőle sokat egyszerre, mert pazarlásnak érzem, ha centi vastagon van a lábamon. A hab kitart addig amíg el nem végzem a műveletet :) 5 pontot sajnos nem tudok rá adni, mert én is tapasztaltam, amit már az előttem hozzászólók leírtak, hogy a flakon alján lévő anyag már nem hab formájában jön elő, hanem ilyen folyékony rosszul kezelhető valamiként. A bőrömnek nincs problémája vele és egy flakon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Rure90

2017. november 25.

Ez a kedvenc borotvahabom! Volt egy másik márka, de azt év elejétől sehol nem találtam, hiába kerestem. Elkezdtem új termékeket használni, de egyik sem volt valami jó.. ezt csak az illata miatt vettem meg, próba szerencse alapon, aztán miután rájöttem, hogy jó, pozitívan csalódtam nyaraláskor, hiszen mindennapi használat mellett sem volt semmi problémám vele, pedig a borotvahabok eddig napi használattal szanaszét roncsolták a bőröm. Amíg ez kapható, én tuti nem váltom le! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Debreczeni

2017. október 25.

Teszi a dolgát, de viszonylag sokat kell használni, mert kevés vagy vizesebb nem tudom. A balea borotvahabból kevés is elég, és olyan mintha elkenve megduplázódna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

boni

2017. augusztus 24.

Az almás változatát vettem. Nem gondoltam volna hogy ez ennyire jó, kíváncsiságból vettem meg, de le a kalappal előtte. Az illata mennyei és nagyon jól habzik! Újra vevős! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.