Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Limitált kiadás

Természetes ápoló olaj komplex-szel megfelel a nedves borotválkozás különleges követelményeinek. Az értékes, mandulaolajat, babassu olajat, oliva olajat, körömvirág és napraforgó olajat tartalmazó formula különösen finom és alapos borotválkozást tesz lehetővé. A penge csúszási képességét megnöveli, ezáltal a borotválkozással járó nehézségeket és a bőrirritációt mérsékli. A különleges ápoló olaj komplexet tartalmazó formulának köszönhetően a lábak, a bikinizóna és a hónaljak érzékeny bőrét a borotválkozás közben nyugtatja - az ellenállhatatlanul finom és ápolt bőrért.

gugan16

2019. december 6.

Hát nagyon nem vált be. Ahogy előttem is írták a borotvát eltömíti, lassabb vele a borotválkozás és nem éreztem, hogy hidratáltabb lenne a használata után a bőröm, mint sima géllel. Azt észrevettem, hogy mintha simább lenne vele az eredmény, de aztán gyulladást okozott, így ebből a szempontból sem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

bednem

2018. július 9.

Illata, ár ok. Ennyi a jó.

Borotvát eltömití.
Így azért sok értelme nincs, hiszen könnyíteni kellene a műveletet nem akadályozni.
Erősebb szőrzetnél kifejezetten rosszul teljesít.
Hidratáló funkciót sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Illata, ár ok. Ennyi a jó.

Borotvát eltömití.
Erősebb szőrzetnél kifejezetten rosszul teljesít.
Hidratáló funkciót sem tapasztaltam.

Funnyface

2017. április 14.

Kíváncsi voltam hogyan teljesít egy borotválkozó olaj. Könnyen kiszárad a bőröm, gondoltam ez jót tesz majd neki. Ebben nem is tévedtem, bőröm nem pattogzott ki, sima maradt utána, pedig nem használtam nyugtató krémet borotválkozás után. Már túlzottan hozzászoktam az arctisztító olajokhoz, ezért először fura volt nekem, hogy vízzel nem oldódik le. Persze ez a zuhany alatt előnyös, nem kell azzal foglalkoznom vajon van még belőle a bőrömön? Nehéz olaj, jól segíti a borotvát. Nem vágom meg a bőrömet használata mellett, pedig én mestere vagyok ennek...Hátránya, hogy a borotvát bizony eltömíti, ami rendkívül zavaró. Tusfürdővel mosogathatom a borotvát... Nem hiszem, hogy többet, vagy mást tudna nyújtani, mint bármelyik más olaj. Ár-érték arányban szerintem nem a legjobb választás, ha mindegy milyen olajat használunk. Ami tetszik benne még, hogy a csomagolása praktikusabb egy borotvahabénál, pumpás, zárható kupakkal, mérete egészen kicsi, szerintem utazáshoz ideális lehet. Egy pumpányi elég a lábszáramra, könnyen eloszlik a bőrömön. Szerintem sokáig elég lesz.
Jobban tetszik, mint egy borotvahab, szeretem, hogy nem szárítja a bőrömet, könnyen használható, a víz nem mossa le borotválkozás közben. Csak ne tömítené el a borotvát...de ez mindegyik olajnál megtörténik, nem ennek a terméknek a hibája. Aki szeret olajat használni borotválkozáshoz, annak lehet, hogy megéri a praktikus csomagolás miatt. Aki nem szeretne eltömődő borotvával szórakozni, inkább ne kísérletezzen vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

anett8820

2017. április 12.

Kb. 5 hónapja használom, már nem sok van benne, de nem is bánom, hogy elfogy. Nem volt rossz, de nem venném újra, maradok inkább a borotvahabnál. Borotváláskor, a pengénél alapból be szokott gyűlni a leborotvált szőr, de ez az olaj megjobban megfogja, alig tudtam kiütögetni. Mellesleg azt vettem észre, hogy majdhogynem növeszti a szőrt, kb. másnap olyan volt, mintha nem is borotváltam volna. Lábra, karra használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Bisabolol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.