Isana

Ár:   549 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. október 30.

Kiszerelés:   50 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéden és kíméletesen távolítja el a szemfestéket és egyúttal ápolja a szemkörnyék érzékeny bőrét.

Tvylvis

2019. február 9.

Szerintem pocsék termék, a 2/3-a a kukában landolt. Én is utazáshoz vettem, nagyon praktikus dolog lehetne. Viszont agyonnyúzza az ember szemét, mire bármit is leszed, pedig nem voltak kiszáradva a kis lapok. Szinte kellemetlen a használata, és előbb feladtam a dörzsölést, minthogy lehozta volna maradéktalanul a szempillaspirált (pedig egy könnyen lemosható darab volt rajtam). Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. február 3.

Nagyon nem tetszik...a sminket jól eltávolítja. de borzasztó olajos érzést hagy a bőrön a használata után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 3.

Candy21

2018. augusztus 17.

Utazáshoz vásároltam nem a legjobb de azért használható nem bírkózik meg könnyen a sminkkel. Mindig marad vmennyi szempillasporál amit nem szed le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

dunaimano

2018. július 5.

Meglepően pozitív élményt szerzett nekem :) Utazásra vettem, kis helyen elfér, nem volt kedvem a teljes sminklemosó szettemmel készülni. Kicsit féltem, hogy mennyire fogja tudni a sminkemet eltávolítani, de talán pont azért volt pozitív csalódás, mert nem vártam tőle sokat. A nyaralásra csak spirált, szemceruzát, szemöldök ceruzát vittem magammal. A legnehezebben a maybelline spirálomat hozta le, de azt is száz százalék sikerrel - persze nem egy korong, hanem három - négy, de legalább dörzsölés nélkül is ment neki. Hétköznapokra, na meg egy komolyabb smink eltávolítására nem használnám (ezért a négy csillag), de utazós, illetve laza sminkek lemosására szerintem tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Cosette

2018. február 10.

Nem vagyok oda érte. Akciósan vettem pár hete, gondoltam ha nincsen kéznél rendee lekosó majd megteszi. Sajnos a nem vízálló spirálomat nem szedte le teljesen, bár fellazította. Elég sok van a kis dobozban is, igaz nagyon vékonyak a korongok. Nem szeretem az érzést, amit a bőrömön hagy, egyáltalán nem a tápláltság jut róla eszembe. Nem drága és nem is teljesen használhatatlan de én nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.