Isana

Ár:   279 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisss, Módosítva: 2015. szeptember 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megbízhatóan véd az izzadástól, kellemesen friss érzést kölcsönöz viselőjének.

Samantha

2019. november 14.

Egy tűrhető, nem túl erős illatú deót kerestem. Erre esett a választásom. Teljesen meg vagyok elégedve vele. Hatásos, kellemes az illata és nevetségesen olcsó.

A nagy melegben feladta a harcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 14.

A nagy melegben feladta a harcot.

agciika

2018. március 23.

Eléggé "vizes", de szerintem ez minden golyósról elmondható, nem is értem miért ezt választottam mert nem vagyok ennek a típusnak a kedvelője. A spréjével együtt használom, egész nap véd az izzadság ellen és jó az illata. Hatalmas pozitívum, hogy azt az ígéretét, hogy nem hagy foltot a sötét ruhákon megállja, sok társával ellentétben amit szintén így reklámoznak. A vizessége miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

brbara

2017. november 22.

Sorra próbáltam az isana deokat, ez közülük az a fajta, ami nálam fújós dezodor nélkül önmagában szinte semmit nem ér :/ azzal együtt viszont elég jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Ennie86

2017. október 28.

Egy ideje tesztelgetem már és azt kell hogy mondjam, jól teljesít. :) Nyilván a 40 fokban azért kevéske lenne, de egy izzasztóbb nap után se éreztem magamat büdösnek. Kellemes, diszkrét illata van. Az ára meg vicc kategória! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

dorye

2017. július 24.

Majdnem az összeset kipróbáltam már, jelenleg is ezeket használom! Most konkrétan nem ezt a fajtát, de ilyenem is volt. Az illata kellemes, nem izzadok tőle, egy ami zavar, hogy sokára szárad meg, de ezt elnézem neki, még ebben a nagy melegben sem leszek büdös a terméktől! Az öt csillagot megérdemli!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

Atiyeh

2017. június 17.

Évek óta csak és kizárólag ezt a dezodort használom (korábban a lila szín helyett, a fekete volt a domináló szín a terméken). Szerintem egyszerűen tökéletes: nem izzadok tőle, kellemes az illata, kitart egész nap, nem allergizál, olcsó. Bármikor számíthatok rá, soha nem kell tartanom attól, hogy cserben hagy. A legjobb ;).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Dorottya92

2017. március 19.

Nem olyan rossz, egy átlagos dezodor. Előnye hogy olcsó és tényleg jól véd az izzadástól, de engem az zavart, hogy elég 'vizes' az állaga, és ezért sokára szárad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Nikike05

2016. január 22.

Olcsó de mégis jó nekem bevált,
nem izzadok töle és sokáig tart na meg az illata is jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Olcsó de mégis jó nekem bevált,
nem izzadok töle és sokáig tart na meg az illata is jó :)

foxgirl

2016. január 11.

Mikor golyós dezodorokat nézegettem, nagyon megörültem, hogy ilyen olcsó. Más Isana termékkel nem volt problémám, így gondoltam megveszem. Sajnos le kell húzzam... Az illata jó, de nagyon nehezen szívódik fel. Alapból izzadós vagyok, de ezt használva ez még inkább előjött (a munkahelyemen elromlott a fűtés, max 20 fok volt, mégis hatalmas folt keletkezett a hónom alatt, jól szellőző ruhában....). Inkább visszatérek a Rexona és Nivea termékekhez, azokkal még nem volt problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Titvog

2015. november 4.

Már nem tudom hányadik ilyen golyós dezodoromat veszem, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem látszik meg a ruhán a foltja, isteni finom az illata, és tartós, garantáltan nem lesz tőled semmilyen testszagom még a nap végére se. Az ára... hát valami varázslatos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 4.

Hidratálók: Propylene Glycol