Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Linda0222, Módosítva: 2012. december 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Andi888

2015. január 30.

abszolút elégedett vagyok vele, kicsit folyik, de ha hagyom kicsit száradni pár percet, utána tökéletes. Finom enyhe illat, itthonra használom főleg, de nagyon jó vétel volt, ruhákon nem hagy foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Linda0222

2012. november 22.

Olcsó és nem hagy foltot a ruhán, akciósan 150 Ft-ért vettem. Elégedett vagyok vele és az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Stearoyl Glutamate, Cetearyl Alcohol
Tisztítószerek: Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.