Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

Ez a fürdőkristály pompás jázminvirág- és vízililiom illattal kényezteti érzékeit. Természetes tengeri sót, jázminvirág kivonatot és avokádó olajat tartalmazó összetételének köszönhetően lazító és kényeztető fürdési élményt kölcsönöz.

Blackxentric

2019. május 1.

Lehet az enyémmel valami baj volt, de amint beleöntöttem a vízbe és feloldódott mosogatóvíz szaga lett némi virágillattal. A vizet rózsaszínre színezte, de ennél több pozitív tulajdonságát nem fedeztem fel. A tasakban nagyon finom illata volt. Csalódott vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Helene

2018. március 3.

Pinkre színezte a vizet, kellemes virág illat terjengett a fürdőben, amire kellőképpen ellehetett lazulni egy fáradt nap után. Az avokádóolaj miatt vártam egy kis hidratáló hatást, de ez elmaradt, így egynek elment, de nem hiszem hogy újravenném

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Tvylvis

2018. január 15.

Eléggé mesterséges virágillat, jázminnak nyoma sincs. Púderes, édeskés, határozott gyümölcsös beütéssel. Összességében nem rossz. Én fürdősótól nem várom el, hogy ápoljon, de ennél sajnos törülközés után nagyon kívánta a bőröm a testápolót. Egynek elment kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

tátombák

2017. április 17.

Lehet mi szórtuk túl nagy kádba, de bőven elfért benne a teljes tasak. Épp csak óvatosan fogta be a vizet, az illata is nagyon szolid.
Én úgy vagyok ezekkel a fürdősókkal, hogy akciósan megéri kipróbálni őket ha egy kis plusszra vágyok, de egyszer sem találkoztam olyannal, amit megvettem volna másodjára is. Ez még az átlagnál is gyengébb volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

blankasara

2017. április 9.

Egy fárasztó nap után szaladtam be a Rossmannba pár perccel zárás előtt. Semmi másra nem vágytam, mint egy forró fürdőre, így kézenfekvő volt megbolondítani egy kis színnel, ha már ennyire integetett felém a polcról. Olcsó, kellemes illatú, szép pink lett tőle a víz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Vendy254

2017. február 22.

Ezt már párszor újravettem. Egyszerűen nagyon jó, kellemes illata van. Szeretem hogy beszínezi a vizet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

TimyeK

2017. január 15.

Imádom! Nagyon szomorú voltam, amikor az ibolyás fürdősót kivonták a forgalomból, de jött helyette ez. Annyira finom, virágos-cukorkás édes illata van. Sima fél kilós tengeri fürdősóhoz kevertem és még így is igazán intenzív az illata. Abszolút megéri az árát, újra fogom venni, amíg ki nem vonják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

ZsoYo

2016. december 16.

Most akciósan lehetett megvenni 149 FT-os áron.
A tasakot lehet felezni, akkor is bőven elég és ezért az árért szerintem szuper. A bőröm nem húzódott utána, ami elég gyakori más termékek esetén, az illata remek. Csodát nem kell várni, de ajánlom mindenkinek 1-1 alkalomra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 16.

Most akciósan lehetett megvenni 149 FT-os áron.

Zsuzsi216

2016. október 20.

Két használatra osztottam el a kis tasakot. Nekem így is elegendő volt.
Illata kellemes, nem tolakodó. A bőrnek is kellemes. Utána nem húzódott a bőröm, hanem puha és selymes lett. Jó volt fürdeni benne, lazítani egy kicsit.
Ezek a pici tasakok bőven elegendően arra, hogy az ember kísérletezzen egy picit az illatokkal, próbára tegye a neves fürdősók mellett a drogériák saját márkás termékeit. Az elvárásaim nem voltak nagyok, ezért nem is csalódtam. Szerintem egynek jó, próbáljátok ki nyugodtan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

Két használatra osztottam el a kis tasakot. Nekem így is elegendő volt.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil