Isana

Ár:   500 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Koncsol85, Módosítva: 2018. november 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

24 órán át tartó hatás. Szőrtelenítés után is alkalmazható.

lucisunderground

2019. május 16.

Tudtam,hogy az izzadást nem fogja megszüntetni mivel alumentes,de a szagokat sem semlegesítette,sőt! iszonyat büdös lettem tőle.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

tomkogy

2019. március 21.

Most ez a dezodorom, és örülök, hogy rátaláltam. Mivel stick, nem hagy soha fel nem szivódó vizes nyomot, ami különösen télen szerintem borzasztó kellemetlen. Finom, púderes illata van, nem csíp borotválás után, és nem irritál. Nem aluminiumos, tehát izzad mellette az ember, de télen eddig nekem elég volt. Amikor esetleg mégis kevésnek éreztem napközben, mindig van a táskámban egy pici balea fújós dezodor, hogy korrigáljak. Egyelőre újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 21.

Arashama

2019. március 16.

Édesanyám adott egyet, hogy próbáljam ki, és meglepődve tapasztaltam, hogy egyrészt egy nehéz nap után kellemes illatom van, ténylegesen bőrbarát, az árát nagyon is megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Bearbunny

2019. március 7.

Már többször újravettem, nagyon szeretem. Nagyon kellemes, nem tolakodó, finom illata van, és mellette nem izzadok annyira, ha izzadok, nem vagyok büdös. 100%-ig nem nyomja el a szagokat egy rohanós, stresszes napon, de sok, természetes ÉS alus/parabénes társával szemben is felveszi a versenyt. Ára is kiváló, és ezt nem kell vadászni. Rossmann lassan minden sarkon van, bármikor be tudom szerezni. Mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Helene

2019. január 13.

Régen is ezt használtam, de ennek újabb a csomagolása. Lehet hogy változtattak rajta valamit, nem tudom. A lényeg, hogy elég reggel bekennem magam vele és egész nap kitart a hatása. Semmi kellemetlen szag, se izzadás. Nekem teljesen bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

yoyo85

2018. december 28.

Számomra tökéletes! Eddigi legjobb alumentes deóm. Finom illat, nem hagy foltot a ruhán, azonnal lehet öltözni is, nem kell száradást várni. Szuper. Plusz: érdekes, de egyáltalán nem izzadok, mióta ezt használom, pedig nem alus

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

raramusic

2018. december 17.

Jó, jó...DE...semmi érdemleges hatása nincs..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Jó, jó...DE...semmi érdemleges hatása nincs..

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin